Офiцiйний сайт WOT

«Світова війна»: розклад сил на червень 21.06.2012


 Бої «Світової війни» призупинено, що дає нам прекрасну можливість уважно розглянути стан справ у тих регіонах, які часто випадали з поля зору. На півночі Африки в Алжирі продовжують сидіти клани альянсу БСК. Вони без особливих втрат відбилися від кланів Червоного альянсу і продовжують переїжджати на «постійне місце проживання» в Іспанію та Італію. Братство Вільних Кланів нейтрально ставиться до боїв в Африці і поки не вступає в бої цієї частини світу ні на чиїй стороні. Золотий альянс практично витіснив альянс Ультрамарин з Центральної Африки, після чого перемістив свої основні сили на лінію фронту з альянсом АБС (Африканське Бойове Співдружність). На цьому просування «золотих» на схід зупинилося. Ультрамарин та АБС успішно обороняються, і навіть злегка відсунули їх. При цьому [71RUS] Тульська дивізія Регіон71 продовжує займати Східний Таманрассет і Західний Іллізі. Тим часом поблизу територій ЮЗА (Південно-Західний Альянс) активно висаджуються «безземельні» клани альянсу Ультрамарин і ОТК (Об'єднаний Танковий Корпус), намагаючись відкрити «другий фронт». Поки ці клани змінюють один одного в зонах висадок, і тільки [UA_T] Українське Військо! и[UA_T2] Українське Військо 2 ! вдалося пробитися глибше в території ЮЗА, не дозволяючи альянсу повернути контроль над Західною Ганою. Західне узбережжя постійно атакується різними кланами, які хочуть отримати свій «шматок пирога», тому напруження боїв тут високий. На схід Зелений альянс силами кланів [BTR1] BTR Одеська мафія и [BTR3] [BTR] Blitzkrieg Team Russia залишив Баучі ЮЗА і перейшов у наступ на Альянс України. Клан [ [ZTD-X] ZTD "Хортица" відрізаний від основних сил і б'ється в оточенні. У Східній Африці як і раніше домінує Ультрамарин, а в Єгипті повернув свої володіння альянс Unity. В цілому тут спокійно, і тільки в Сомалі і Південному Судані відбувається постійна ротація кланів.

У Примор'ї поступово починає домінувати союз [MCDAC] Корпорация "McDAC and Co" и [JAZZ] Заказываем музыку™!!!,які планомірно витісняють [IR0NT] Iron Templars (A) із регіону. [4OTD] 4ая отдельная танковая дивизия поки що контролює 4 провінції, але під ударами з усіх сторін навряд чи протримається довго. Союз Сталевого альянсу і [OCK-V] "Огонь Сталь Кровь"-Восток окупував східне узбережжя Сибіру і утримує золотоносний Охотський район, до якого рвуться [DVT-A] DVOTB - Авангард та [TPZ] Танковый Полк "ЗАБАЙКАЛЬЕ".

Коаліція кланів [XOMKA] UnioN of SkilleD HamsterS і [EAST] Восточно-Сибирская Дивизия суттєво потіснила [RED-F] The RED: Far East.  [SB_F] SB - Falcon ,які зайшли із висадки, зайняли Читу і так само тіснять «червоних». У центрі Східної Сибіру (після рейду [AMIG0] Амиго наНижньовартовськ) лідер Пурпурного альянсу DJON33333 оголосив івент «за 7 днів вибити AMIG0 із ГК». Під масованими ударами Пурпурного альянсу території Аміго спочатку стиснулися до 2 провінцій (втрачені Тура і Мирний), але з бою, тим не менш, не вийшли. А потім були знову захоплені провінції Стрілка-Чуня і Витим. Після відновлення бойових дій виконання даного «івенту» під великим питанням.

На півночі Східного Сибіру, в районі Берега Харитона Лаптєва Пурпурний альянс відновив своє домінування, прийнявши до своїх лав нові клани з «місцевих», але продовжує піддаватися постійним атакам із зон висадок.[ERMAK] Сибирский танковый полк "Ермак",колишній союзник Пурпурного альянсу, заблоковано на острові Жовтневої Революції. Фронт «Greens-Пурпурний Альянс» стабілізувався, «пурпурні» сформували «лінію фронту» з кланів[_STG_] Storm Gate,[URFO] 66-Я УРАЛЬСКАЯ ОТДЕЛЬНАЯ ТАНКОВАЯ БРИГАДА, і після відновлення боїв тут очевидно знову почнуться запеклі битви.

У Пакистані знову неспокійно. Тут зберігачам золота Зеленого альянсу доведеться воювати з висадилися [F-11] FUSION,, [TG74] ТАНКОГРАД и[MARS2] MARsianS, проте зону висадки в Белуджистані контролюють сильні клани, союзні «зеленим», тому поява «новачків» тут - під питанням.


джерело: Wargaming.net
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»