Офiцiйний сайт WOT

Цей день в історії. 2 вересня 1942 року 03.09.2012


На початку Великої Вітчизняної війни ряд авіаконструкторських бюро отримав завдання на розробку десантно-транспортних планерів. Одним з конструкторів, що працювали над цим завданням, був О. Антонов. У 1941 році він запропонував ідею танка, оснащеного крилами. Передбачалося, що цей танк можна буде буксирувати до місця бойових дій літаком по повітрю. За 20-25 кілометрів від місця посадки танк повинен був відчіплюватися від буксирувальника, безшумно діставатися до точки приземлення, самостійно сідати, скидати крила і вступати в бій.

Т-60 с планером в воздухе

Цей проект Антонова отримав назву «КТ» («Крила танка»). В якості літака буксировщики вибрали бомбардувальник ТБ-3, а "стати на крило" повинна була полегшена модифікація танка Т-60. Для установки на танк був розроблений планер біплан конструкції з розмахом крил близько 18 метрів, що називався А-40. Весь проект по повітряному перекиданню танка назвали «КТ» («Крила танка»).

Випробування «КТ» почалися під Москвою в кінці серпня 1942 року. Спочатку танк просто розганяли по злітній смузі до швидкості 110-116 км/год, щоб з'ясувати, чи витримає такі навантаження ходова частина. Потім провели кілька польотів на мінімальній висоті, щоб випробувати систему управління.

О. Антонов2 вересня відбувся перші справжні польоти. З'ясувалося, що потужності літака ТБ-3 недостатньо, щоб підняти планер з танком до висоти більше 40 метрів. Спроба збільшити швидкість призвела до того, що і літак, і буксируваний планер починали втрачати висоту зі швидкістю близько 0,5 м/с. Льотчик ухвалив рішення вивести планер в район найближчого аеродрому і відчепити. Найближчим виявився аеродром в Биково. Льотчик С. Анохін, який керував планером, зайшов на посадку.

Наземні служби не попередили, що буде здійснювати вимушену посадку такий дивний апарат. Так що при вигляді танка з крилами, що здійснював візит на смугу, сторопілий керівник аеродрому віддав наказ привести в бойову готовність зенітний розрахунок. Між тим, танк приземлився, скинув крила і неквапливо поїхав прямо до командного пункту. Коли Анохін виліз із танка, його негайно затримали червоноармійці.

У зв'язку з відсутністю достатньо потужного літака і зняттям з виробництва танка Т-60, роботи над проектом «КТ» незабаром припинили.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»