Офiцiйний сайт WOT

Операція «Голден Джойстик» - голосуйте за World of Tanks! 04.09.2012


Шановні гравці, команда Варгейминг повідомляє вам, що World of Tanks номінована на звання кращої ММО-гри, і закликає всіх підтримати улюблений проект в ході голосування Golden Joystick Awards 2012 *! Вся світова преса й ігрове співтовариство пильно стежитимуть за ходом голосування, адже за його підсумками стане ясно, яка ж із ігор отримає почесне право називатися кращою в світі.

World of Tanks проробив чималий шлях для того, щоб цього разу взяти перше місце в своїй номінації. Успіхи проекту за останні роки говорять самі за себе:

Рекорд з одночасного перебування гравців на одному ігровому ММО-сервері за версією Книги рекордів Гіннесса.
Краща гра КРІ-2011.
Best «Game that Needed the Award» Award за версією журналу Gamepro за підсумками E3 2011.
Звання «Народного лідера» в ході Всеросійського онлайн-акції «Народне голосування Премії Рунета 2011».
«Best Use of Online» Develop Award 2012.
«Кращий видавець в Європі» за підсумками European Games Award 2012.
Тепер наша пріоритетна мета - одна з найважливіших нагород ігрової індустрії, нагорода, яка символізує любов і відданість шанувальників World of Tanks - Golden Joystick Awards. Танкісти, перемога танків у ваших руках!

Голосуйте за World of Tanks - і в разі перемоги вас чекає:

  • п'ятикратний досвід за першу перемогу в день на кожному танку;
  • бонус-код на три дні преміум аккаунта і по 5 комплектів кожного виду преміумного спорядження (додпайок, ящик коли, шоколад, міцна кава, покращений раціон);
  • знижка 50% на обладнання (досилач, посилені приводи наведення і т.д.);
  • знижка 50% на слоти в ангарі;
  • знижка 50% на навчання/перенавчання екіпажів/скидання умінь (ігрове золото, кредити);
  • Знижка 15% на покупку преміумних танків восьмого рівня;
  • ПТ-САУ, важкі і середні танки дев'яти рівнів за ціною аналогічних бойових машин 8 рівня. САУ сьомого рівня - за ціною 6 рівня.

 

Проголосувати за World of Tanks на Golden Joystick Awards 2012.

Інструкція по голосуванню.
* Golden Joystick Awards - найбільша і найстаріша ігрова церемонія в світі, премія, яку отримують найкращі комп'ютерні ігри за підсумками року. Щорічно в голосуванні беруть участь близько двох мільйонів чоловік, за кількістю учасників премія занесена в Книгу рекордів Гіннесса. Механізм висування кандидатів на премію наступний: найбільше світове видавництво Future обирає кращі проекти, які засвітилися на сторінках журналів і отримали дуже високі оцінки преси в минулому сезоні, і висуває їх на голосування.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»