Офiцiйний сайт WOT

Вітаємо з Днем танкіста! 09.09.2012


 
Оновлено: У зв'язку з позаплановими технічними роботами на ігрових серверах 9 вересня команда World of Tanks продовжує акцію «День танкіста» на добу - до 9:30 (МСК) 11 вересня.

Також всім гравцям, у яких на момент старту технічних робіт (з 19:12 МСК) був активний преміум аккаунт і камуфляжі, придбані за кредити, будуть компенсовані добу преміум-запису й добу терміну дії камуфляжів. Звертаємо вашу увагу, що для того, щоб компенсація вступила в дію, необхідно повернутися у клієнт гри.
 
 
Шановні гравці, 9 вересня по праву вважається святом кожного, хто грає в World of Tanks. Команда Варгейминг вітає всіх танкістів з цією знаменною датою і оголошує старт спеціальної акції.

З 8 вересня 10:00 (за КИЇВСЬКИМ часом) по 10 вересня 09:30 (МСК) на вас чекає:

п'ятикратний досвід за першу перемогу в день на кожному танку;
знижка 50% на слоти в ангарі;
знижка 50% на навчання/перенавчання екіпажів за ігрове золото і кредити;
знижка 50% на устаткування (досилювачі, посилені приводи наведення і т.д.).
 
Історична довідка.

Початком історії вітчизняного танкобудування можна назвати день 31 серпня 1920 року, коли з конвеєра заводу «Червоне Сормово» зійшов перший примірник танка «Борець за свободу товариш Ленін».

З того моменту до початку Великої Вітчизняної війни радянськими конструкторами була проведена величезна робота. Результатом цієї роботи стала велика кількість чудових зразків бронетехніки, які найчастіше не мають аналогів в арміях інших країн. Війну СРСР зустрів, маючи на озброєнні найпотужніші важкі КВ, швидкі і маневрені БТ, збалансовані і технологічні Т-34. В битвах з гітлерівцями радянські танкові війська загартовувалися і удосконалювалися, щоб до кінця Великої Вітчизняної війни стати найсильнішими в світі.

Віддаючи данину поваги героїчним танкістам, Президія Верховної Ради СРСР видала 1 липня 1946 року указ про заснування професійного свята - Дня танкіста. Спочатку датою святкування було 11 вересня. Після 1980 року святковим днем стали вважати другу неділю вересня.

джерело: www.worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»