Офiцiйний сайт WOT

«Уральська сталь 2012». Чемпіон відомий 17.09.2012

Оновлено. Танкісти, ми раді повідомити, що чемпіон «Уральської Стали 2012» вже відомий! У принциповому поєдинку команда The RED: Rush Unity переграла колег з «червоного» альянсу - команду The RED-Z GRA - і заслужено стає переможцем турніру. Звіт про фіналі ви можете прочитати трохи нижче, а найближчим часом будуть додані відеозапису всіх поєдинків «Уральської Стали 2012». Крім цього, вам буде представлений детальний фотозвіт, а представники Варгейминг TV підготують для вас спеціальний випуск про заході. Ура переможцям і призерам «Уральської Стали 2012»! Слідкуйте за оновленнями на офіційному порталі World of Tanks.

Перший бій

У першому бою команди почали бій гранично обережно. Це природно, адже на кону стоїть звання чемпіона турніру «Уральська сталь 2012». До середини першого поєдинку втрати обох команд були приблизно однакові. Однак на шостій хвилині The RED-Z GRA втратили 2 важких танка, і їм нічого не залишалося, як спробувати звести поєдинок в нічию, але реалізувати цей план не вдалося. 1:0 на користьThe Red: Rush Unity.

Другий бій

Другий бій мало чим відрізнявся від першого, хіба що змінилися позиції суперників. The RED-Z GRA міцно закріпилися в місті і пішли в глуху оборону, якщо так можна назвати оборону на легких танках AMX 13-90. Здавалося б, The Red: Rush Unity навіть і не збиралися знищувати супротивника, а просто вирішили влаштувати засідку на базі. Лише на останній хвилині ми змогли побачити видовищне танкове зіткнення, яке спровокували The RED-Z GRA в спробі витіснити ворога зі своєї бази. Однак не вистачило часу, і бій закінчився нічиєю. 1:0 на користь The Red: Rush Unity.

Третій бій

На перший погляд здалося, що бойові дії знову перенеслися на міські ландшафти. Тільки цього разу в місті міцно закріпилися The Red: Rush Unity. The RED-Z GRA все ж вирішили спробувати прорвати ущелині. Однак задум провалився, і їм довелося повернутися на захист міста. Все пройшло успішно, і The RED-Z GRA в жаркому поєдинку знищили практично одночасно 2 танки суперника. The RED-Z GRA вміло працювали по всіх фронтах і точно знали, коли потрібно змінити напрям і застосувати нову тактику. Вони спробували взяти хитрістю і знищити останні два танки супротивника (AMX 13-90 і Lorraine 155), але їх уникають змогли розгадати суперники - і The Red: Rush Unity здобувають перемогу в черговому бою. 2:0 на користь The Red: Rush Unity.

Четвертий бій

The Red: Rush Unity відмовилися від артилерії, і було очевидно, що вони щось задумали. Що саме стало ясно на четвертій хвилині, коли The RED-Z GRA потрапили в пастку: одним заходом Rush Unity знищили відразу чотирьох, при цьому нікого не втративши. Тепер The RED-Z GRA могли розраховувати тільки на нічию, але і цього не сталося! Команда The Red: Rush Unity стає абсолютним чемпіоном турніру «Уральська Сталь 2012»!

У поєдинку за третє місце команда Virtus.Pro ACES (Росія) з рахунком 3:1 переграла танкістів з Німеччини OM-Whitebeard. Наші вітання «виртусам» з бронзовими медалями! Під час поєдинку в одного з гравців команди OM-Whitebeard був виявлений модифікований ігровий клієнт. В ході розгляду з'ясувалося, що німецька команда недостатньо розуміла деякі положення регламенту турніру. За рішенням суддів команда не була дискваліфікована, проте всі її учасники отримали попередження про недопущення надалі подібних дій і були поставлені на особливий контроль.

Підсумки півфінальних матчів

The RED-Z GRA (Росія) vs OM-Whitebeard (Німеччина)

Карта «Степи»

Перший бій

Перший бій другого півфіналу виявився досить «лінійним» для карти «Степу». Питання полягало лише в тому, хто відкриє рахунок і отримає першу перемогу в півфінальному матчі. Весь бій команди йшли практично на одному рівні. Однак невелику перевагу все ж було у команди The RED-Z GRA. Це невелика перевага відіграло вирішальну роль у фінальному рахунку, і результат 1:0 на користь The RED-Z GRA не змусив себе чекати.

Другий бій

У другому бою обидві команди вийшли в абсолютно однакових складах. Склалося враження, що і дії гравців були ідентичними: обережна гра і засвет суперника. Залишалося лише дочекатися, хто з суперників виявиться найбільш вдалим. А вдалими виявилися танкісти «червоного легіону», їх артилерія змогла точним пострілом знищити «світляка» суперника. Після цього команда з Німеччини стала робити помилку за помилкою, і команда «редов» не соромилася використовувати їх, знищуючи суперників один за іншим. 2:0 на користь The RED-Z GRA.

Третій бій

Третій бій вийшов дуже коротким... і фатальним для OM-Whitebeard. Протягом двох хвилин, з третьою за п'яту, вони втратили основну частину своїх танків, а до кінця п'ятої хвилини бою були повністю розбиті. 3:0 - чиста перемога The RED-Z GRA. І ми вітаємо другого фіналіста турніру «Уральська сталь 2012»!

Півфінал зони А-B

Virtus.pro ACES vs The RED: Rush Unity

Перший бій

Дві найсильніші команди-РУ регіону зійшлися в дуже цікавій сутичці на улюбленій карті артилерії - «Степу». Однак кожна команда виставила всього по одній САУ. Протягом перших п'яти хвилин бою жодна з команд не показала явної переваги, розмінюючи і втрачаючи рівнозначну техніку. Але вже на сьомій хвилині The RED: Rush Unity повільно, але впевнено почали виводити техніку суперника з ладу, тим самим вириваючись в лідери і збільшуючи свої шанси на перемогу. На останній хвилині саме грамотна і злагоджена гра і дозволила команді The RED: Rush Unity відкрити рахунок. 0:1 на користь The RED: Rush Unity.

Другий бій

Кардинальна зміна в складі The RED: Rush Unity з самого початку вразило провідних і глядачів. У сетапі команди з'явилося відразу три французьких танка AMX 13-90. Першим перевагою команди стало знищення ворожого світляка практично на самому початку бою. Через хвилину «червоні» повторили успіх і знищили другого світляка Virtus.pro. Для Virtus.pro все складалося не найкращим чином. Через кілька хвилин Virtus.pro змогли трохи згладити своє становище, але це не врятувало. The RED: Rush Unity продовжили атаку по всіх напрямках, закріпивши все це спробою захоплення бази, але захоплення не знадобився. 0:2 на користь The RED: Rush Unity.

Третій бій

Virtus.pro використовували цікаву тактику, задіявши в своїй команді відразу п'ять «світлячків». «Реди» не змогли правильно і вчасно відреагувати на заявлений сетап від супротивника - і бій перетворився на бійню. «Червоні» відбивалися як могли, їм все ж таки вдалося знищити три ворожих танки. Однак, висловлюючись на сленгу гравців World of Tanks, сетап виртусов «затягнув» і дозволив Virtus.pro отримати першу перемогу в цій битві. 1:2 на користь The RED: Rush Unity.

Virus.pro вирішили повторити успіх попереднього бою і вибрали той же сетап, що і минулого разу. Але The RED: Rush Unity встигли підготуватися і теж поставили в пріоритет швидкохідні легкі танки. Такий вибір складів дозволив провести швидкий, але дуже напружений бій. Менш ніж за чотири хвилини результат бою було вирішено. Virtus.pro, перебуваючи в кроці від поразки, змогли зрівняти рахунок. 2:2 - нічия

П'ятый бій

Вирішальний бій, в кінці якого одна з команд виходить у фінал. Незважаючи на значимість битви, суперники не використали нестандартних тактик в цьому бою. Все відбувалося акуратно з обох сторін. Засвет, атака - і знову в оборону. Від напруги в залі панувала повна тиша, і тільки знищення танка тієї або іншої команди супроводжувалося оплесками. Результат бою зважився на останніх хвилинах. Люта атака The RED: Rush Unity просто знесла оборону Virtus.pro. 2:3 на користь The RED: Rush Unity. І The RED: Rush Unity виходять у фінал турніру!

Підсумки чвертьфінальних поєдинків

Чвертьфінали груп A-B

Golden Hind (Польща) vs TheRED: Rush Unity (Росія)

Карта «Хіммельсдорф»

Перший бій

Перший бій чвертьфіналу виявився цікавим, але тактично стандартним. Вже на восьмій хвилині команда The RED: Rush Unity прорвала оборону суперника на лінії залізниці і знищила два ворожих важких танка. Послабивши оборону польської команди, «реди» повним ходом відправилися на захоплення бази. Така тактика виявилася успішною і бій завершився перемогою «червоних».

Результат — 1:0 на користь The RED: Rush Unity.

Другий бій

На початку другого бою команди обмінялися «засветами», але миттєвого битви не сталося. Показати себе ворогові, а після зникнути - цікавий тактичний обман показала команда The RED: Rush Unity. Помінявши місця дислокації, «червоні» влаштували пастку для Golden Задніх. Пастка вдалася на 100%, поляки зазнали втрат, а «редам» залишалося лише добити що залишилися сили ворога. Усі танки Golden Hind знищені, 2:0 на користь The RED: Rush Unity.

Третій бій

Третій поєдинок виявився передбачувано затягнутим, адже від бою залежало багато. Нас чекала або перемога поляків з подальшим продовженням боротьби, або ж перемога російської команди в суху - і її вихід в півфінал. Дуже акуратний просування поляків і, що несподівано, глуха оборона «червоних». Незважаючи на те, що російська команда у результаті вийшла з оборони і спробувала вибити ворога з укріплень, час закінчився, і командам була зарахована нічия. 2:0 на користь The RED: Rush Unity.

Основні події бою сталися на восьмій хвилині бою, коли «червоні» оточили 2 важких танка суперників і знищили їх. У цей час польська команда спробувала взяти базу «редов», але задум провалився, дивним виявилося те, що захоплення був збитий відразу з двох танків танком T1. Удача знову опинилася на стороні TheRED: RushUnity. Підсумковий рахунок - 3:0. «Червоні» завойовують путівку в півфінал «Уральської стали 2012»!

• В інших матчах The RED-Z GRA переграли Red Sky, а браві хлопці з OM-Whitebeard були сильніше Devil Team. Майже водночас свою боротьбу за вихід у фінал припинили Evil Panda Squad, пропустивши вперед Virtus.Pro ACES.

Відбіркові ігри завершені. Команди, які вийшли в стадії 1/4 чемпіонату, виділені зеленим кольором.

Докладніше дізнатися про правила суперфіналу ви можете тут.

Зверніть увагу: з-за рівної кількості очок за підсумками групового етапу в групі С пройшла перегравання.

1st PAD Expendables 3 0

Танкісти! Сьогодні на протязі всього дня команда розробників буде стежити за подіями, що відбуваються в Москві, та інформувати вас про все, що відбувається на фіналі «Уральської Стали 2012». Крім цього, будуть доступні канали трансляцій, де ви зможете простежити за розвитком подій в режимі онлайн.

На даний момент відомі чотири групи команд, які змагатимуться один з одним по системі «кожен з кожним» (кожна команда грає в групі один з одним, з групи виходять дві команди, які набрали більшу кількість очок). За результатами відбіркових боїв визначаться команди-учасники чвертьфіналу - саме вони зможуть продовжити боротьбу за головний приз турніру «Уральська сталь 2012».

Побажаємо успіхів всім учасникам турніру!

Група А    The RED: Rush Unity (Росія) Evil Panda Squad (Польща) -G- Banned Angels (США) D-Day (Китай)
Група B Virtus.Pro ACES (Росія) Golden Hind (Польща) Aces - Battle Group (США) -Apostles- (Японія)
Група С New Star Team1 (Росія) OM-Whitebeard (Німеччина) RedSky (США)
Група D The RED-Z GRA (Росія) 1st PAD Expendables (Польща) WAR & PEACE (США) Devil Team (Китай)

Всіх бажаючих відвідати це грандіозна подія ми чекаємо 16 вересня о 12:00 (МСК) у спортивному комплексі ЦСКА ім. А.Я. Гомельського:

джерело: worldoftanks.ru