Офiцiйний сайт WOT

25 вересня вийшло оновлення версії 0.8.0 25.09.2012


Оновлено. Оновлення 0.8.0 доступно для завантаження та установки. Ви можете встановити його в автоматичному режимі, запустивши лончер ігри, або завантажити вручну:

 

Шановні гравці, 25 вересня з 2:00 (МСК) до 14:00 (МСК) будуть проходити роботи з випуску ігрового оновлення версії 0.8.0. Зверніть увагу: через значимість і складності цього оновлення час проведення технічних робіт може бути продовжено.

Переконливе прохання утриматися від платежів у вказаний період часу.


Оновлення 0.8.0 - одна з найважливіших подій за весь час існування World of Tanks. З ним на ігрові сервери прийде нова фізика, зміниться освітлення і будуть зовні перероблені багато карт.

У цьому оновленні:

1. Нова фізична модель руху танка

Реалістична модель руху танка: можливість штовхати «живі» машини, скочуватися зі схилів і падати з обривів. Завдяки новій фізиці будуть практично усунені ситуації з застряганням танків. Бойові машини будуть більш реалістично набирати розгін, повертати й гальмувати. З'явиться можливість заїзду воду і затоплення танка.

Відео з описом особливостей нової фізики можна подивитися тут.
 
2. Нова покращена графіка

На всіх картах помітно зміниться освітлення, крім того, з виходом оновлення 0.8.0 починається робота над візуальним поліпшенням ігрових локацій. У даному оновленні істотно змінять свій вигляд у кращу сторону 10 карт.

Відео, що ілюструє нову графіку, можна подивитися тут.

3. Нова система камуфляжів

Для кожного типу карти - зимового та літнього пустельного - будуть представлені спеціальні камуфляжі. При використанні на танку такого камуфляжу він буде автоматично активуватися на карті відповідного типу і давати додатковий бонус до непомітності.

Про нововведення в World of Tanks ви можете дізнатися тут.

4. Зміна і поліпшення інтерфейсу ігрового интерфейсу

Радіальне графічне меню наказів.

Удосконалена система швидких команд з новим, більш зрозумілим і зручним у використанні інтерфейсом. Читати докладніше на форумі.

Розширена бойова статистика.

Удосконалена система послебоевой статистики: інформація про підсумки бою буде відображатися в ангарі без обмеження за часом перегляду. Статистика стане значно більш детальної та детальної. Читати докладніше на форумі.

5. Особисті емблеми та написи

Широкий вибір особистих емблем і написів для техніки, завдяки яким у гравців з'явиться можливість додати індивідуальність кожної своєї бойової машини.

І це лише мала частина змін і нововведень.

Повний перелік змін оновлення 0.8.0 щодо версії 0.7.5 можна подивитися тут.


Гравцям, у яких на момент старту технічних робіт активний преміум аккаунт, будуть компенсовані добу преміум рахунку починаючи з 2:00 (МСК) 25 вересня згідно з  даними правилами.

Посилання на скачування і розміри оновлення з'являться пізніше. Слідкуйте за новинами.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»