Офiцiйний сайт WOT

Акція «Початок битви за Москву» 02.10.2012


Танкісти!

Команда розробників оголошує акцію під назвою «Початок битви за Москву».


З 2 жовтня 10:00 (за КИЇВСЬКИМ часом) по 5 жовтня 9:30 (МСК) на вас чекає::


Історична довідка

Битва за Москву. Перший етап

Згідно з попередніми планами німецького командування Москва повинна була здатися максимум на четвертий місяць бойових дій. Однак Червона Армія, тепрлячі  серйозні поразки в перші тижні війни, зуміла ціною величезної напруги істотно сповільнити темп настання гітлерівців.

Тим не менш, німці збиралися захопити Москви до приходу холодів. 16 вересня 1941 року побачила світ директива командування групи армій «Центр» про підготовку рішучого наступу у московському напрямку. Операція під кодовою назвою «Тайфун» була наймасштабнішою з усіх, що проводилися раніше. У ній були задіяні сили трьох армій, що складалися з 14 танкових, 8 моторизованих, 46 піхотних, 1 кавалерійської і 6 охоронних дивізій. Кількість боєготових танків, націлених на Москву, оцінюється різними джерелами в 1700-2000 одиниць. Задум операції «Тайфун» передбачав ударами від Духовщины, Рославля і Шостки оточити основні сили Червоної Армії і знищити їх в районі Брянська і Вязьми.

Московський напрямок обороняли війська Західного, Брянського і Резервного фронтів. Їх загальна кількість становила близько 1250 тисяч чоловік, приблизно 1050 танків, близько 10,5 тисяч знарядь і мінометів.

Наступ німців почався 30 вересня 1941 року атакою 2-й танкової групи. А 2 жовтня перейшли в наступ і головні сили групи армій «Центр». Під час боїв першого етапу битви за Москву Червоної Армії не вдалося повністю зупинити німецький наступ. Однак вирішальні напрямки прикрити вдалося. Німецькі дивізії буквально «сточувалися» о радянські війська, втрачаючи дорогоцінний час.

Несучи важкі втрати, заплативши за виграний час падінням Брянського фронту і Вяземським котлом, радянські війська в цей же час підтягували до Москві нові сили, щоб у недалекому майбутньому зупинити, а потім і відкинути вермахт від столиці Радянського Союзу.

Бажаємо успіхів на полях битв!


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»