Офiцiйний сайт WOT

Ігрова подія «Петровичу, танк викрали!» 08.10.2012


Танкісти!

Запрошуємо вас взяти участь в ігровій події, яка буде проходити в рамках боротьби за Golden Джойстик на полях битв World of Tanks  з 8 по 14 жовтня. Передісторія така: ворожі сили з інших ігрових світів, номінованих на Golden Джойстик Awards, створили клан [GJA] Invader, вторглися в світ танків - і викрали деякі бойові одиниці техніки. Ваше завдання - знайти й знищити ворожих загарбників. За кожен знищений танк з клану [GJA] Invader відразу ж після бою вам автоматично буде нараховано 500 одиниць грального золота.

Правила:

1. Загарбники з клану [GJA] Invader будуть з'являтися в випадкових боях.
2. Ігрове подія проходить на всіх чотирьох серверах RU-регіону.
3. За знищення танка гравця з клану [GJA] Invader відразу після бою вам нараховується 500 золота.
4. Заборонено вбивати гравця з клану [GJA] Invader, якщо він знаходиться у вашій команді. Порушення цього правила веде до покарання, згідно «Правил гри».
5. Видавати себе за представника адміністрації або учасника клану [GJA] Invader ЗАБОРОНЕНО. Порушення цього правила каратиметься баном акаунту.

Удачі на полях битв!

Нагадуємо, що голосування за проект World of Tanks в рамках Golden Джойстик Awards в самому розпалі і триватиме аж до 22 жовтня. А вже увечері 26 жовтня ми дізнаємося, хто ж отримає звання кращої ММО-ігри. Підтримай World of Tanks!


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»