Офiцiйний сайт WOT

Конкурс «Танколіхтар» 01.11.2012


Шановні гравці, напевно, багато з вас чули про художнє вирізання з овочів чи фруктів, яка по-науковому називається технікою карвінгу. Команда World of Tanks пропонує вам спробувати себе в ролі митців і зобразити щось подібне на будь-якому фрукті або овочі.

Завдання: вирізати в техніці карвінгу* ліхтарик з овочів/ фруктів і розмістити в конкурсній темі фотографію свого творіння

*Карвінг (від англ. carving - «вирізати») - мистецтво художнього  вирізання з овочів і фруктів, а також по дереву, льоду й каміння.

Важливі умови при розміщенні фотографії роботи:

Взяти участь у конкурсі може будь-який гравець. Один гравець - одна робота.
Роботи повинні бути створені виключно для даного конкурсу, зображення повинні бути пов'язані з World of Tanks (наявність вирізаного логотипу Варгейминг.net обов'язкова).
Розмір фотографії роботи повинен бути не менше 800х600 і не більше 1024х768 пікселів, вага - не більше 700 КБ, формат - JPEG, PNG або GIF.
Картинка повинна бути викладена з допомогою тега [img] [/img].
Поряд з ліхтариком з овочів на фотографії повинен бути ігровий нікнейм автора. Використання графічних редакторів заборонено!
Нікнейм можна вирізати на ліхтарі, викласти з решти частин фрукта/овоча/ягоди або написати на листку паперу (щоб нік був читабельним на фотографії) і покласти поряд з роботою.
Обов'язково надати додаткову фотографію процесу вирізання ліхтарика, щоб уникнути копіювання зображень з інтернету.
Робота не повинна порушувати моральні, етичні і правові норми.
Переконливе прохання не розміщувати зображення на сайтах, які вимагають реєстрації.
Після публікації роботи на форумі ігри виключні права на неї передаються компанії Варгейминг відповідно до розділу «6. Виключні права» угоди.
Оцінюватися будуть в першу чергу майстерність і якість виконання елементів вирізаного ліхтаря.

Прийом конкурсних робіт починається 1 листопада в 12:00 (МСК) в спеціальному конкурсному розделі форуму. Закінчення прийому конкурсних робіт - 13 листопада в 23:59 (МСК).

Переможці отримають фірмові майки,  а також:

На розсуд журі будуть вручені спеціальні призи.

джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»