Офiцiйний сайт WOT

Акція «Звільнення Києва» 06.11.2012


Команда розробників оголошує про початок нової акції під назвою «Звільнення Києва». З 6 листопада 10:00 (за КИЇВСЬКИМ часом) по 8 листопада 9:30 (МСК) на вас чекає:

Коротка історична довідка:

Вранці 3 листопада 1943 року головне угрупування 1-го Українського фронту завдало удару в напрямку Києва. До кінця дня війська 38-й армії спільно з 5-м гвардійським танковим корпусом і з'єднаннями 60-й армії просунулися на 5-12 км. На кінець першого дня операції 240-я стрілецька дивізія, що завдавала удару безпосередньо на Київ, з підтримки частинами 7-го артилерійського корпусу, була вже в київському передмісті Пущі-Водиці. При цьому був відображений ряд німецьких контратак, в яких брали участь підрозділи 20-й моторизованої дивізії. 4-5 листопада в бій вступили 1-й гвардійський кавалерійський корпус і 3-я гвардійська танкова армія, яка перерізала шосе Київ-Житомир на західній околиці Києва.

У Віти-Литовської радянські частини змогли захопити шосе, що веде до Києва на березі Дніпра. У зв'язку з цим німці не могли перекидати підкріплення в Київ з району Букринському плацдармі. Вранці 5 листопада супротивник почав відходити з міста по шосе на Васильків. 60-я армія домоглася успіху, просунувшись на 20 кілометрів і надійно забезпечивши правий фланг 38-й армії. 38-я армія правим флангом обходила Київ з південно-заходу, а лівим прорвалася в центральні квартали і вела там вуличні бої. До ранку 6 листопада Київ був звільнений.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»