Офiцiйний сайт WOT

"Світ танків" в реальності 07.11.2012


 "Світ танків" в реальності!!! Цікаво знати!

Що є головним у грі? Перемоги, кількість пройдених рівнів або цікаві моменти з власною участю? Кожному своє і з цим важко посперечатися. Але усі ми занурюємося у віртуальний світ гри заради того самоговідчуття, назва якому - задоволення. Перевтілюючись у всправжнього танкіста, ми вступаємо у бій. І ніякихперешкод!!! Хіба що атмосфера домівки іноді трохи бентежить. Але в недавно ми потурбувалися і про це. Компанія Варгейминг.NET спеціально для мешканців світу воєн розробила фан-продукцию, яка допоможе розбавити відчуття домашньої обстановки і ще більше зануриться в кіберпростір.

Чим комфортніше почуває себе гравець, тим краще приціл у його танка. Саме тому ми представляємо вашій увазі унікальні футболки із зображеннями фрагментів зі світу танків. У ній ви зможете бути самим собою, бути сьогодгнішнім "рембо", у якого є мета і немає перешкод.

Також ви зможете придбати унікальну металеву кружку, яка до кінця гри збереже температуру вашого улюбленого напою. 

Під час перебування в тилі ворога ви зможете охолодити свої переживання парочкою ковтків холодного пивця з начищеної до блиску пивної кружки. А розбавити усю свою серйозність і трохи позабавлятися можна за допомогою автостикерів.

Мы знаем, что в такие игры как «WORLDOFTANKS», «WORLDOFWARCRAFT», «STARWARS» играют самые мужественные и смелые. Специально для таких игроков были разработанные стильные брелоки, привлекающие коврики для мыши и брутальные зажигалки. Эти вещи могут выступать не только необычными аксессуарами, но и стать визитной карточкой их владельца.

Ми знаємо, що в такі ігри як "WORLD OF TANKS", "WORLDOF WARCRAFT", "STAR WARS" грають наймужніші і найсміливіші. Спеціально для таких гравців були розроблені стильні брелоки, цікаві килимки для миші і брутальні запальнички. Ці речі можуть виступати не лише незвичайними аксесуарами, але і стати візитною карткою їх власника.Ну і звичайно ж в нашій колекції представлено уособлення всього віртуального світу воєн - найкрутіші моделі танків. Тепер у вас є унікальна можливість придбати собі танк, який приніс вам приголомшуючий успіх і допоміг пробитися на новий більш високий рівень.Такий танчик може стати вашим амулетом, який приносить успіх і призводить до перемоги. 

Якщо ви не інопланетянин, вас обов'язково зацікавить наша унікальна продукція. Не втрачайте часу даремно.Замовивши зараз - вже завтра у вас з'явиться можливість пити гарячу каву,  з нової кружки або похизуватися колекційним наручним годинником серії World of Tanks перед своїми колегами і друзями.

Купуйте обмундирування і грайте заради власного задоволення!!! 


джерело: fangame.com.ua
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»