Офiцiйний сайт WOT

Акція «Нальчикско-Орджонікідзевська операція» 08.11.2012


Акция «Нальчикско-Орджоникидзевская операция»

Сегодня, 15:27 Акции Комментарии

Команда World of Tanks оголошує про початок нової акції під назвою «Нальчикско-Орджонікідзевська операція». З 9 листопада 10:00 (за КИЇВСЬКИМ часом) по 12 листопада 9:30 (МСК) на вас чекає:

  • втричі більший досвід за першу перемогу в день на кожному танку;
  • знижка 50% на купівлю танків: PzKpfw III, PzKpfw IV, КВ-1, Т-34, Stug III;
  • збільшена на 50% прибутковість на преміумних танках: MkVII Tetrarch, M3 Stuart (радянський варіант, який поставляли за ленд-лізу);
  • подвоєна прибутковість наступного бойової техніки: Sturmpanzer II, БТ-7, СУ-76, Marder II.
  • знижка 50% на купівлю німецького преміумного танка 3-го рівня PzKpfw S35 739(f).

Історична довідка

 

До результату 25 жовтня 1942 року німецькому командуванню вдалося таємно провести перегрупування 1-й танкової армії групи армій «А» і зосередити її основні сили (дві танкові і одну моторизовану дивізію) на нальчицькому напрямку для захоплення Орджонікідзе, щоб потім розвинути удар у напрямку Грозний-Баку та Військово-Грузинської дорозі на Тбілісі. Радянська північна група (генерал-лейтенант І.І. Масленников) у складі 9-й, 37-й, 44-й і 58-й армій, двох окремих стрілецьких і одного кавалерійського корпусів і 4-й повітряної армії займала оборону в смузі близько 350 км завширшки. Прорвавши оборону 37-й армії, противник 28 жовтня зайняв Нальчик. 2 листопада його передові частини прорвали зовнішній обвід Орджонікідзевського оборонного району і до кінця дня захопили Гізель (передмістя Орджонікідзе). Радянське командування перекинуло частину військ з грозненського напрямку на орджонікідзевське. 3 і 4 листопада супротивник, зосередивши в районі Гізелі до 150 танків, намагався розширити прорив, але успіху не досяг. 5 листопада радянські війська контратаками зупинили його і змусили перейти до оборони.

З 6 по 12 листопада війська Північної групи завдали контрудар, в результаті якого гизельське угрупування супротивника було розбите, а залишки відкинуті за річку Фиагдон. Було захоплено 140 танків, 70 знарядь і інші трофеї. Противник втратив тільки убитими понад 5 тисяч людей. В результаті Нальчикско-Орджонікідзевської операції була зірвана остання спроба супротивника прорватися до Грозненському і Бакинському нафтовим районах і в Закавказзі.

джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»