Офiцiйний сайт WOT

ІСПОВІДЬ ЧОЛОВІКА ГЕЙМЕРШІ 12.11.2012


 

IСПОВІДЬ ЧОЛОВІКА ГЕЙМЕРШІ

Десь близько року тому почав грати в «World of Tanks», з часом захопився, що не дуже подобалося моїй дружині. Вирішив її перехитрити ... Знаючи наскільки вона азартна, я, недовго думаючи, запропонував їй спробувати пограти теж. Пояснив основні моменти, і вона потихеньку в'їжджала. Спочатку була повна ідилія ... щовечора ми ганяли танчики, а потім ще півночі обговорювали гру. І пішла жара! Інтерес до гри у моєї дружини зростав з кожним геймом. А про домашні обов'язки вона забувала все більше і більше. І ось що з цього вийшло ...

А моя дружина Танкістка! Вона влучно б'є з кулемета і ніколи не свариться за розкидані по квартирі шкарпетки. Вона чудово розуміє, що значить втягнутися в гру, і на добу забути про все, навіть про їжу. Їй подобаються американські танки, але з недавніх пір вона перестала любити мити посуд.

Моя дружина завжди залишає мені записки. І якщо раніше вона писала «Сніданок на столі. Люблю. Цілую », то зараз« Ми розбили їх в порох! Я завалила трьох!». Мій завзятий геймер навчилася фарбувати нігті під час ідентифікації, а за той час поки сидить в засідці іноді вона встигає зробить повний бойовий розпис. І не важливо, що в танку її все одно ніхто не бачить.

Але у всьому є свої плюси! Якщо раніше вибрати дружині подарунок було для мене проблемою, то зараз це не завдає мені ніяких труднощів. Ось купив їй на День народження Черчіль, нічого так ... двигун потрясний, залишилася задоволена. І ніяких прикрас чи квітів. Підкинув трохи голди, вона була в такому захваті і зізналася на чистоту, що таких класних подарунків вона в своєму житті ще не отримувала.

А ще якось запланували романтичну вечерю. Забули про неї обоє і всю ніч в танчики ганяли. Під ранок заснули, прокинувся від крику дружини: «Порвати їх на дрібні шматки!». Тепер її безхарактерність і солоденький голосочок перетворилися на характер військового і вона почала розмовляти командним тоном: «Готовність № 1 - вимити посуд!», «Знищити пил зі столу до повної поразки!». І нічого з моїм бійцем не поробити, навіть теща вивести на чисту воду не змогла. Тепер замість в'язання у неї нове хобі - захищатися від супротивника і захоплювати ворожі території.

Після того як кохана очолила клан, обов'язки прибирати в квартирі автоматично перекинулися на мене. Я довго відмовлявся. Займатися домашніми справами - не чоловіча це справа! Але з іншого боку, куди ж їй до дрібних питань, вона ж тепер у мене обіймає посаду! Вона командир, у неї свій клан, борг честі перд своїми.

Недавно і улюблені подружки відсіялися, ніяких посиденьок. Я ж казав, у всьому є свої плюси. Розмови по телефону тепер тільки по суті і в спеціально відведений для цього час. Моя кохана не втрачає ні секунди. Тільки переступає поріг будинку і відразу ж кидається в обійми компа. У такі моменти нічого рідніше мишки бути не може. І ніяких пауз і перекурів. А коли вона вбиває останній танк, відкидається в кріслі і зітхає з повним задоволенням.

Після важкого робочого дня, моя дружина любить ввечері розслабитися - пограти в танчики. Настрій піднімається моментально і до самого ранку вона запевняє мене, що ще один бій, ще трохи і вона вляжеться. Але бої, як правило, тривають до повної самовіддачі, і нерідко моє сонечко засинає, обіймаючи улюблену клаву, поруч з його величністю компом. Але гра цього варта і так влаштований «Світ танків»!


джерело: Romashkina
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»