Офiцiйний сайт WOT

Гра заради перемоги. Пряма трансляція 22.06.2012


 «Гра Заради Перемоги» - неофіційна онлайн-програма, в якій кращі танкісти World of Tanks відповідають на актуальні запитання гравців, спілкуються з розробниками, а також беруть участь у взводних і ротних боях в режимі реального часу, попутно розповідаючи про свій стиль ведення бою.

18 травня в 20:00 (МСК) в прямому ефірі:

  • Гість програми - один з гейм-дизайнерів World of Tanks.
  • Детальне обговорення поновлення 0.7.3 і змін, які воно привнесло в гру.
  • Під час трансляції буде проходити акція від дивізії RED та офіційної групи World of Tanks ВКонтакті: за перемогу над ротою команди-переможця отримує по 500 золотих на людину. Крім цього, кожне вбивство гравця зі взводу або роти оцінюється в 500 золотих незалежно від результату бою.
  • Підключення до голосового чату роти у вже приємному форматі, два бої поспіль.
  • Cтрімер випуску - Vspishka.
  • Крім того, в цьому випуску ви побачите другу частину ексклюзивного матеріалу, який відзняла наша знімальна група на LAN-фіналі в Києві. Першу частину можна знайти тут.
  • Дивитися пряму трансляцію

 

 

 


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»