Офiцiйний сайт WOT

WCG 2012 Україна. Чемпіон відомий 20.11.2012


Оновлено. Шановні гравці, ми раді повідомити вам, що команда The RED: Rush Ukraine стає чемпіоном українського етапу WCG 2012 по World of Tanks. За ходом фіналу ви могли спостерігати в нашій прямої трансляції, ну а для тих, хто в силу певних причин не зміг цього зробити, ми підготували короткий текстовий репортаж фінальної гри.
 «Ласвілль»

Synergy починають раунд з верхньої частини карти, що в деякій мірі дає їм перевагу першими зайняти ячейку, але тим не менш вони, так само як і суперники, віддають перевагу міським забудовам. Легкі танки обох команд отримують перші розвіддані, що тягне за собою постійні переміщення САУ: адже підлаштуватися під позиції супротивника - їх основне завдання. Після 4 хвилин тиші починається деяке рух, який призводить до втрат з обох сторін. Arclit своїм незаперечним майстерністю допомагає звести поєдинок в нічию. Незважаючи на це, саме The RED: Rush Ukraine ведуть рахункок, адже вони пройшли у фінал з сітки переможців. 1-0 на користь представників «Червоного альянсу».

«Енськ»

Ця міська карта встановлює для коментаторів трансляції жорсткі рамки: не можна видавати ніякої важливої інформації, залишається лише чекати перших зіткнень для більш-менш докладного опису того, що відбувається. Адже всі гравці знають основні орієнтири карти як свої п'ять пальців, а значить, необережно сказане слово може подарувати переваги противнику, що, природно, суперечить правилам турніру. The RED: Rush Ukraine через деякий час вирішили взяти опонентів в кільце, за що були серйозно покарані, втративши 2 важких танка. Але особиста майстерність «червоних» нікуди не пропала: вони не тільки зрівняли становище, але в очній ставці ще й перестріляли команду супротивника. 2-0 за підсумками двох зустрічей.

«Скеля»

Synergy почали бій з традиційного роз'їзду по нижній та верхній частинах карти, залишивши два ТТ на «стометрівці» на схилі кручі. The RED: Rush Ukraine на деякий час зробили своїм штабом так звану «полицю», щоб мати можливість при необхідності рвонути в будь-який куточок карти. У такому «мовчазному» стані команди і провели 3-4 хвилини. І тільки SKILLmax на баскому Т-50-2 з написом на вежі «Іван Сусанін» продовжував носитися по карті і висвічувати проломи в оборонних побудовах «червоних». Поки ЛТ каталися, важкі танки вирішили зійтися лоб в лоб, адже час невблаганний закінчувалося. Але трьох хвилин не вистачило, щоб з'ясувати ім'я переможця «Стрімчака», - нічия.

«Степу»

Саме «Степу» часто грають дуже швидко, адже на карті практично немає укриття. Незважаючи на це, The RED: Rush Ukraine взяли до свого складу дві французьких САУ і пару баських СТ. Але події розвивалися за сценарієм їхніх супротивників із Synergy: два «ваншота» СТ в одну мить знекровили «червоних», а через хвилину тяжі Synergy приїхали добивати залишилися сили суперників. 2-1 - і інтрига повертається.

«Хіммельсдорф»

Відмінностей у боях на цій карті на змаганнях високого рівня і у випадкових боях практично ніяких, якщо враховувати тільки позиції, займані танками. Однак персональна майстерність гравців тут на порядок вище. Засвітки в бійницях, позиційні локальні протистояння і тільки через три хвилини до закінчення поєдинку The RED: Rush Ukraine взяли ініціативу в свої руки і стрімкою атакою сміливі сили Synergy. 3-1, і заявка на загальну перемогу «червоних» стає ще більш вагомою.

«Руінберг»

Вирішальний бій, який визначить ім'я переможця. Карта, що поєднує в собі міські руїни і простору «зеленку». The RED: Rush Ukraine сконцентрували всі свої сили в малому місті, де за мить з'явилися і супротивники з Synergy. Таке відчуття, що обидві команди хотіли скоріше зясувати результат не тільки цієї битви, а й всього Фіналу в цілому. І тут особиста майстерність «червоних» в черговий раз підтвердилося: 4-1 - і команда The RED: Rush Ukraine їде в китайське місто Куншан представляти Україну в Гранд-фіналі WCG 2012 по World of Tanks!

Нагадуємо, що ігри проходили по системі Double Elemination, суть якої відбита в турнірній сітці.

Регламент національного фіналу українських відбіркових  WCG 2012

Полуфинал
Финал победителей Суперфинал Чемпион WCG 2012 UA
 
 RR_UA      

[3:
0
     
  RR_UA    

 

[3:1] 

   
 R-Z: BRV    
    RR_UA  
 SYN


[4:1] 
 

[3:2]
 
  SYN  
   
 NOD    The RED Rush: Ukraine

 
Малый финал проигравших
Финал проигравших  
   SYN  
 

[3:1]
 
   
     SYN    
 R-Z: BRV    

[3:0] 
   
  R-Z: BRV
     
 NOD      

 

Состави команд:

 

The RED: Rush Ukraine
           Synergy         
P0WERSL1DE Stalker_ua
Arclit AeronHide
International64 povel
Moonkiss SKILLmax
Diver233 DarkGodZim
AmarLee Zestrum_
rino_ AXE_UA
Fire_sv maloy1945
Dead_Angel Kacap
NOD
RED-Z: BRV
ALi_imperator msYuRocK
МAX_san RubTheRob
wjpjmapt1  Soulguard
harbingermc  In_S1de
The_beizil  Burka
Bender81  tmaximv
DEMON_33  Luciquell

 

Шановні гравці, 17 і 18 листопада в Києві обличчям до обличчя зійдуться найсильніші танкові команди України. В очних поєдинках на сцені одного з найбільших кіберспортивних майданчиків Європи - ДЦ «Кібер Спорт Арена» - вони посперечаються за право взяти участь у Гранд-фіналі WCG 2012 і представляти свою країну в Китаї.
 

Станом на 15:10 (за київським часом) вже є перші результати: протистояння між The RED: Rush Ukraine і RED-Z: BRV закінчилося з рахунком 3-0 на користь перших, що вивело їх у Фінал переможців. У другій парі триває протистояння NOD і Synergy, де поки попереду останні (1-2). Переможець цієї пари зіткнеться з командою The RED: Rush Ukraine, а переможений складе компанію RED-Z: BRV в Малому фіналі програли.

17:00. Танкісти з RZ: BRV впевнено беруть верх над NOD і виходять у Фінал програвщих,  де зустрінуться з поваленої командою пари The RED: Rush Ukraine - Synergy.

19:00. Браві танкісти з команди The RED: Rush Ukraine впевнено обіграли опонентів з Synergy і вийшли у Суперфінал. Ну а учасники команд Synergy і RED-Z: BRV розіграють другу путівку в головний поєдинок українського етапу WCG 2012: World of Tanks 18 листопада. Не пропустіть, буде цікаво!

Розклад заходів (за київським часом):

17 листопада:

9:30 - реєстрація учасників змагань;
10:00-10:20 - урочисте відкриття змагань;
11:00 - початок турніру з World of Tanks.
18 листопада:

14:00 - фінал по World of Tanks;
19:00-20:00 - церемонія нагородження переможців.
Запрошуємо всіх бажаючих, вхід вільний.

Адреса: ДЦ «Кібер Спорт Арена», вул. Гетьмана, 13.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»