Офiцiйний сайт WOT

МІЙ ЛАСКАВИЙ І НІЖНИЙ ГЕЙМЕР! 20.11.2012


 9 сентября - День танкиста

 Шановні танкісти, поспішаю розповісти вам, що не всі дружини зневажають онлайн-ігри і знаходяться в пошуках унікального способу боротьби з посиденьками чоловіка в «World of Tanks». Наша героїня Світлана не бачить нічого корисного в онлайн-іграх, але з розумінням ставиться до такого захоплення свого чоловіка.

Світлана, скажіть, будь ласка, скільки часу ваш чоловік приділяє комп'ютерним іграм, зокрема «World of Tanks»?
Грає він постійно. Тобто майже кожен день потроху. Справа в тому, що Артем - творча особистість, він постійно на чомусь зосереджений і в голові постійно крутиться багато думок. Для нього «World of Tanks» - це свого роду релакс, хороший спосіб розслабитись, можливість переключити мозок на інший вид діяльності.

Як ви думаєте що його приваблює в грі? Суперництво, бойовий дух, бажання бути першим або скоріше просто релакс?
Скоріше всього це останній варіант. Величезним перевагою «Танчиків», на відміну від більшості інших ігор стало те, що вони займають мало часу. Бої не затяжні, що дуже зручно. При цьому, в іграшці різні танки вимагають різного стилю ведення бою і їх можна вибирати під настрій. Ще там дуже приємна графіка, що привертає і в той же час розслабляє.

Бачу Вам «Світ Танчики» теж подобається. Самі грати не пробували?                                                                                                                                                                                                                                  Як на мене, ігри дуже багато сил забирають, це не зовсім моє, мені більше книги читати подобається, але іноді поспостерігати за чоловіком я люблю (посміхається).

Чи любить ваш чоловік грати вночі? І чи складно його відірвати від «World of Tanks»?

Артем у мене сова, він і живе вночі, а не тільки грає. Від «World of Tanks» відірвати його виходить, але тільки коли дограє бій звичайно ж.

Чи хвалиться Ваш чоловік своїми нагородами, досягненнями у грі перед вами і перед власними друзями?
Ну звичайно! (Сміється). Багато хто з наших друзів теж полюбляють «Танчики», вони домовляються по телефону й у взводі разом ганяють, а коли зустрічаються, то «Світ танків» - основна тема для розмов і хвастощів.

Хотіли б Ви закодувати чоловіка від онлайн ігор і щоб він більше допомагав Вам по дому?
Ні, як я говорила вище, «Танчики» допомагають йому розслабиться. Від захоплень не кодують. І якщо заняття не приносить шкоди людині як особистості, то не бачу сенсу забороняти. Що стосується домашніх обов'язків, тобто кілька занять, скажімо так "закріплених" за ним, і Артем знаходить час з ними справлятися. Та й погода в домі від дружини залежить теж. Гуляти на свіжому повітрі ми завжди встигаємо.

Чи не вважаєте ви, що все-таки комп'ютерні ігри - це дитяче заняття?
Як тільки в людині вмирає дитина, вона починає старіти і вмирати. З такими з часом стає нудно. Так, ми і в інші ігри граємо, в настільні зокрема. І я не бачу в цьому нічого поганого.


джерело: Romashkina
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»