Офiцiйний сайт WOT

Загальний тест оновлення 0.8.2 23.11.2012


Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.8.2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері. Серед основних нововведень оновлення - поява китайської гілки танків, нових танків США і трьох преміумних машин, а також графічна переробка чотирьох гральних карт.
 

Кожен з вас  має  унікальну можливість вже зараз протестувати швидкі і «рикошетные» китайські танки. Представники цієї школи танкобудування увібрали в себе кращі інженерні розробки іноземних конструкторів, модернізувавши і поєднавши передові рішення свого часу. Докладніше про китайські танки можна дізнатися тут.

Щодо нових машин США, вони порадують усіх шанувальників танків цієї нації наявністю в деяких моделях автоматів заряджання.

Крім того, деякі подробиці про китайських танках, нової техніки США та інших особливості оновлення версії 0.8.2 ви знайдете  тут.

Загальна інформація по тестуванню оновлення 0.8.2:

 1. .Загальний тест триватиме орієнтовно до 29 листопада - слідкуйте за новинами.
  У зв'язку з масовим напливом гравців на тестовому сервері встановлено обмеження на вхід користувачів. Всі нові гравці, охочі взяти участь в тестуванні оновлення, будуть поставлені в чергу очікування і зможуть зайти на сервер по мірі його звільнення.
  Взяти участь у загальному тесті можуть тільки гравці, які зареєструвалися в World of Tanks до 4:00 (МСК) 19 листопада 2012 року.

 

Для того, щоб стати учасником тестування, необхідно:

 • Завантажити спеціальний інсталятор (8,7 МБ).
 • Запустити даний інсталятор, який завантажить і встановить тестову версію клієнта 0.8.2 (4,1 ГБ). При запуску інсталятора він автоматично запропонує встановити тестовий клієнт в окрему папку на вашому комп'ютері, або ви самі зможете вказати каталог для установки.
  Запустити встановлену тестову версію.
 
Зверніть увагу на деякі особливості тестового сервера:
 
 • Платежі на тестовий сервер не призводяться.
  Кожному гравцеві одноразово нараховується 20 000 ігрового золота, 100 000 000 вільного досвіду, 100 000 000 кредитів.
  З самого початку тестування в розпорядженні гравця знаходиться техніка, яка на момент зрізу бази гравців (19 листопада) була присутня в ангарі на його основному ігровому акаунті.
  У даному тестуванні не проводиться збільшення заробітку досвіду і кредитів.
  Досягнення на тестовому сервері не перейдуть на основний сервер.

  Також доводимо до вашого відома, що протягом тестування оновлення 0.8.2 на тестовому сервері будуть проводитись планові технічні роботи:

  перша периферія - 09:00 (МСК) кожне непарне число місяця. Середня тривалість: ~25 хвилин.
  друга периферія - 09:00 (МСК) кожне парне число місяця. Середня тривалість: ~25 хвилин.
 
Важливо:
 
 1. Всі баги і недоробки тестового оновлення 0.8.2 викладайте в спеціальній темі форуму.
 2. Обговорити нововведення версії 0.8.2 можна тут.
 3. Зверніть увагу! На тестовий сервер поширюються ті ж правила, що і на основний ігровий, а відповідно, діють покарання за порушення цих правил згідно угоді з користувачем!
 4. Служба технічної підтримки не розглядає заявки, пов'язані із загальним тестом: всі питання та обговорення тестової версії 0.8.2 розглядаються в цій темі форуму.
 5. Нагадуємо, що завантажувати клієнт гри, а також його тестові версії і оновлення найнадійніше зі спеціального разделу на офіційному сайті гри. Коли ви качаєте World of Tanks з інших джерел, ви піддаєте свій комп'ютер ризику зараження шкідливим пз. Команда розробників не несе відповідальності за посилання на ігровий клієнт і оновлення (а також за їх вміст на інших ресурсах.

Перелік змін тестової версії 0.8.2 в порівнянні з версією 0.8.1*:
 
Техніка:


Додана нова гілка китайських танків: 17 машин - легкі, середні і важкі танки. Легкий танк першого рівня Renault NC-31 видається разом зі слотом.
Додана нова гілка американських танків: легкий Т21, легкий Т71, середній Т69, середній Т54Е1, важкий T57 (гілка буде відкриватися з середнього танка М7).
Для виявлення технічних нюансів учасникам Супертеста додана радянська ПТ-САУ СУ-100Y.
Для купівлі стали доступні преміумні танки: британський важкий танк TOG II, британська ПТ-САУ АТ-15А, французький важкий танк 1945 FCM 50t.
Приведено до історичного бронювання танків: Т-34 (друга башта), Т-34-85, ІС, Matilda (британський середній танк), M5 Stuart, M26, M46, M48.
Вага корпусу танка Churchill (радянський важкий танк) змінено з 22 000 до 20 869 кг.
Вага двигуна AEC A190 змінений з 400 до 800 кг.
Вага корпусу танка Valentine (радянський легкий танк) змінено з 8700 до 8300 кг.

Графіка:

Перероблено під новий рендер карти: «Прохорівка», «Редшир», «Ерленберг», «РуЇнберг».
Дальність відображення ландшафту і об'єктів оточення (налаштування/графіки/дальність відтворення) збільшена на мінімальних налаштуваннях з 400 до 600 метрів, на максимальних - з 1000 до 1400 метрів.
Покращена продуктивність обробки дерев і рослинності, що повинно зменшити осідання в снайперську режимі при відображенні великої кількості рослинності на екрані.
Деякі об'єкти оточення перероблені і переналаштовані під покращений рендер.
Повністю перероблений дизайн вікна продажу танка.
В поганому стані зменшена кольоровість і яскравість особистих емблем і написів.
В ангарі додана тінь під танком.

Аудіо:
 
Перероблені звуки ударів, влучень у танк і пробитий танка.

Перероблені звуки попадань снарядів в ландшафт і об'єкти оточення.
Переозвучена стрільба дрібнокаліберних автоматів.
Збільшений радіус звучання пострілів і попадань. Змінено характер звучання пострілів і попадань на великій відстані.

Ігровий контент:

 • Відтепер крони повалених дерев маскують танк так , як і кущі (раніше при падінні крони дерева вилучалися з алгоритму розрахунку видимості).
  В бойовій інтерфейс доданий індикатор ремонту модуля (лівий нижній кут екрану).
  В дереві розвитку танків зменшено відстань між рівнями танків.
  В дереві дослідження танка змінено спосіб виходу в загальна дерево розвитку нації (кнопка з прапором нації замість напису-посилання).
  В дереві розвитку вартість дослідження і вартість покупки танків і модулів показується незалежно від стану танка/модуля.
  В дереві розвитку при нестачі коштів або досвіду в підказці показується, скільки ще досвіду або кредитів потрібно для прокачування/покупки.
  В дереві дослідження змінено відображення досвіду танка.
  Змінено відображення бронювання (без зміни самого бронювання) в інтерфейсі для танків: СУ-5, T-46, КВ-13, СУ-85Б, СУ-101, Об'єкт 268, КВ-2, КВ-3, ІС-3, КВ-4, ІС-8, ІС-7, ІСУ-152, VK 4502 A, PzKpfw V Panther, Centurion Mk. I, Centurion Mk. 7/1, FV4202, Covenanter, Cruiser Mk. I, Valentine, Caernarvon, M6.
  У російській локалізації назви американських і англійських танків радянської гілки тепер будуть писатися кирилицею: Валентайн, Матильда, Черчілль, Тетрарх, М3 Легкий.
  Систематизовані відображаються назви британських танків.
  Кількість досвіду, необхідного для прокачування двигуна 2x Leyland E164 на танку Matilda, зменшено до 310 одиниць. Кількість досвіду, необхідного для прокачування танка Churchill з танка Matilda, збільшено до 11 500 одиниць.
  У емблеми доданий прапор Йорданії.
  З блоку «бойова ефективність» в статистиці бою прибрано відображення завданої шкоди за власним танку.
  У послебоевой статистикою прибрано відображення утрати по союзникам.
  В режимі перегляду дій гравців своєї команди після знищення танка виправлено відображення індикатора затоплення, додано відображення індикатора «порожній боєкомплект», додано відображення стану модулів танка і членів екіпажу.
  При спробі гравця із застарілим клієнтом авторизуватися повідомлення «The login packet sent to the server was malformed» замінено на «Помилка аутентифікації на сервері. Можливо, ваш додаток застаріло або пошкоджено».
  Повідомлення при авторизації «Не вдається встановити з'єднання. Можливо, з'єднання було заблоковано вашим фаєрволом» замінено на «Не вдається встановити з'єднання з сервером. Можливо, сервер недоступний або потрібна перевірка налаштувань мережного підключення».

 

Бойові нагороди та досягнення:

 • Додано «пам'ятні знаки» - нагороди без ступеня, які можуть нараховуватися кілька разів декільком гравцям за бій:
  «Щасливчик» - в радіусі 10 метрів від танка гравця повинен бути знищений ворожий танк ворожим ж гравцем.
  «Незворушний» - витримав поспіль 10 і більше ударів і непробитий від ворожих гравців.
  «Спартанець» - маючи менше 10% міцності, отримати свій танк рикошет або непробивання від ворожого гравця і залишитися в живих до кінця бою.
  «Єгер» - знищити в бою всі легкі танки супротивника (мінімум 3 танки).
  Додана медаль «Долина Паттонов» за знищення 100 танків M46 Patton або M48A1 Patton III. При виході оновлення будуть враховані раніше знищені танки і будуть видані зароблені медалі.
  Для медалі Кея додано облік досягнення (героя битви) «Дозорний».
  Для досягнення «Звіробій» додано облік танка Panther M10.
  Навичка «Бойове братерство» тепер дає бонус до уміння «Наставник».
  Виправлено опис умов отримання досягнень «Воїн» і «Снайпер».
  Виправлена механіка нарахування досягнення «Снайпер».
  Виправлено опис медалі де Ланглада.

 

Механіка гри:

Зменшено або повністю прибрано розгойдування танка на руїнах, рейках і дрібні об'єкти.
Прибрано зсув і «смикання» прицілу в снайперському режимі.
Перероблені і оптимізовані ефекти руйнування деяких будівель і об'єктів.

Інші виправлення:

 • Виправлені помилки моделей пошкодження танків: Gw Panther, Е 100, Löwe, Grille, Lorraine 39 L AM, Lorraine 40t, T25-2, Panther M10, Об'єкт 212, Об'єкт 704, AMX 13F3AM, AMX 105AM, ARL 44, Matilda (британський танк), AMX13-75.
  Виправлена низька продуктивність на деяких конфігураціях (в основному на відеокартах серії Radeon) на картах: «Степ», «Південний берег», «Хайвей», «Копальні», «Уайдпарк», «Монастир».
  Виправлені помилки з невірним вибором якості текстур в графічних налаштуваннях.
  Виправлено різкий зсув ракурсу камери при взаємодії з іншими об'єктами (танками) в деяких ситуаціях.
  Виправлена помилка з зникненням снаряда після пробиття маски знаряддя і попадання в знаряддя, яке «ухилилося від цього снаряда.
  Виправлена помилка з зникненням снаряда після пробиття екрану і подальшого рикошету від основної броні танка.
  Виправлено аномально високі пошкодження від тарану в деяких випадках.
  Виправлена низька вартість ремонту танка при затопленні.
  Виправлена блокування танка в боях на Глобальній карті після затоплення.
  Виправлена помилка, при якій в деяких випадках знищений супротивником союзний танк продовжував отримувати досвід за пошкодження виявленої ним ворожої техніки протягом всього бою.
  Виправлені помилки камуфляжів танків: Pz V/IV, А-32.
  Виправлені помилки моделей і текстур танків Об'єкт: 268, Т-46, ВТ-8.
  Виправлені помилки написів та емблем на танках: КВ-5, M5 Stuart.
  Виправлено неправильний ефект пострілу у знаряддя 8.8cm KwK43 L/71 танка PzKpfw VI Tiger.
  Виправлено неправильний ефект вихлопу двигуна-2К танка КВ.
  Виправлені деякі назви американських танків.
  Виправлено некоректне відображення міток попадань/пробиття на танках: КВ-1С, Т110Е4.
  Виправлена помилка з відображенням на мапі/міні-карті мітки САУ як мітки танка.
  Виправлено вплив частини налаштувань снайперського прицілу на аркадний приціл.
  Виправлені помилки в списку скарг в результатах бою.
  Виправлені невідповідності відображення моделі та моделі ушкоджень для деяких будівель і об'єктів.
  Виправлена можливість входу в «предбойовий інтерфейс» спеціальних боїв, з якого неможливо вийти.
  Виправлена помилка з незарахуванням вибуху БК до критичних пошкоджень в статистиці.
  Виправлено округлення відсотка перемог в різну сторону в різних елементах інтерфейсу вікна статистики.
  Виправлена рідкісна помилка з попаданням гравця в відключені режими боїв. Виправлено зникнення ефекту горіння знищеної техніки на відносному невеликій відстані.
  Виправлені «польоти» танків при високих значеннях пінгу і значні втрати пакетів даних.

Подробиці про зміни параметрів техніки будуть включені в фінальний список змін при виході оновлення 0.8.2.

*Зверніть увагу, що за результатами загального тесту деякі пункти і нововведення (наприклад, характеристики нової техніки) у фінальній версії 0.8.2 можуть змінитися.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»