Офiцiйний сайт WOT

Зміни у версії 0.8.2 28.11.2012


Шановні гравці! Проаналізувавши результати першого загального тесту, команда розробників ухвалила рішення про перенесення термінів виходу китайських танків у зв'язку з необхідністю проведення низки доробок. Дана техніка з'явиться в оновленні, наступному за 0.8.2.

Звертаємо вашу увагу: інші нововведення версії 0.8.2 залишаються в силі.

З виходом поновлення 0.8.2 п'ять нових американських танків утворюють окрему танкову гілку. Головною особливістю цієї гілки стануть три топових танка, обладнані автоматами заряджання, - середні T69, Т54E1 і важкий Т57.

Парк преміумного машин поповниться трьома оригінальними танками: британським важким танком 6-го рівня TOG II *, ще під час тестування успели завоювати популярність у гравців і отримати безліч забавних імен за свій нестандартний зовнішній вигляд; британської ПТ-САУ 7-го рівня AT-15А , що відрізняється міцною лобовою бронею, і важким французьким преміумного танком 8-го рівня FCM 50 t, який, як і всі топові французькі бойові машини, володіє високою швидкістю і гарною для важкого танка маневреністю.

Крім того, продовжується робота над зміною і поліпшенням ігрових локацій під новий рендер. В оновленні 0.8.2 істотно перероблені і покращені чотири карти: «Прохорівка», «Редшір», «Ерленберг» і «Руінберг».

У наступному випуску передачі «КТТС» продюсер World of Tanks Михайло Живець розповість про зміни та особливості поновлення 0.8.2 більш докладно.

Удачі на полях битв!

джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»