Офiцiйний сайт WOT

«Карти під прицілом». Прохорівка 22.06.2012


 Шановні гравці, не одними танками славиться наша гра, адже вся техніка їздить по мальовничим і унікальним картам. Але за звичними для багатьох пейзажами ховається цілий пласт тактичних задумок і маневрів.

Добре знайомий вам по оглядам ігрової техніки World of Tanks Кирило Орєшкін представляє новий цикл відеооглядів, з яких ви дізнаєтеся, як найкраще грати на тій чи іншій місцевості.

Наша задача зробити так, щоб ви після перегляду ролика, потрапивши на розібрану нами карту, Ви абсолютно точно розуміли, що треба робити саме Вам і що союзникам. Могли вже самі підказати, куди їхати товаришам і, просто глянувши на склад команди ворога, передбачити їх дії.

І перша частина випуску дозволить вам дещо по-іншому подивитися на «Прохорівку».

Приємного перегляду!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xaxOV9LNbRQ


джерело: Кирило Орєшкін
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»