Офiцiйний сайт WOT

СВІТ ТАНКІВ ОЧИМА ДРУЖИНИ 05.12.2012


                                                                     Рапунцель: Запутанная история 

 «Я б його прибила сковорідкою!», «Ще пару пострілів і він вилетить у вікно», «Ну все з мене вистачить, я вимагаю розлучення» - саме такі погрози сиплються з вуст дружин тих, хто фанатіє від «World of Tanks». У блогах, на жіночих форумах, в соціальних мережах створюються теми, де активно обговорюється «як повернути Wotоголіков в світ реальний?». З однією з учасниць таких обговорень нам вдалося поспілкуватися.

– Світлано, розкажіть як ваш чоловік дізнався про гру «World of Tanks»? І чи грав він раніше в онлайн-ігри? – Льоша постійно у щось грав, але ні одна гра його так не поглинала, як «World of Tanks». Дізнався про неї від друзів або від співробітників, точно вже не пам'ятаю. Закохався з першого гейму, і любов у них вірна і довга.

– Скільки часу ваш чоловік грає? – Десь близько двох років уже.

– Наскільки сильно вашого чоловіка поглинула «World of Tanks»? – Якщо спочатку Льоша грав заради задоволення у вільний час, потім щовечора, щоб розслабитися після важкого робочого дня. То незабаром все переросло у фанатизм: грає як тільки з'явиться вільна хвилинка, у вихідні грає дні й ночі безперервно. У кінці кінців перестав помічати за собою, що забуває не лише чистити зуби, але і поїсти. При всій своїй пунктуальності часто запізнюється на роботу. Ну а вечерею ледве з ложечки не доводиться годувати. Жартую, звичайно, але мінімум три-чотири рази доводиться нагадувати, що вечеря готова.

– Можете описати, яким ваш чоловік був до того як почав грати в «World of Tanks» і яким став після? – До знайомства з «World of Tanks», він був турботливим і люблячим чоловіком, дарував квіти, влаштовував сюрпризи. Зараз всі гроші витрачає на голду, на преміум, не до дружини йому. Він перетворився на справжнісінького зомбі, а коли грає до самого ранку, мені важко зрозуміти мій це чоловік переді мною чи ні. Я прокидаюся і декілька хвилин перебуваю в пених роздумах: «невже це дійсно мій чоловік?», «Очі червоні, волосся скуйовджене, оточений надкушений бутербродами, які вічно забуває доїсти ...» і весь час щось бурчить про себе на зразок «Тигр гори в пеклі!», «Що за мудаки зібралися?». І так вже 2 роки. Ще забавно, коли його мама дзвонить і говорить: «Вимий чоловіка, нехай поголиться і можете приходите в гості». Але на війні йому не до цього, а мій чоловік танкіст ще той.

– Чи буває таке, що замість гри він може віддати перевагу пиву з друзями або прогулятися ввечері з вами? – Грі він не зраджує ніколи. Якщо пиво з друзями, то у нас вдома під звуки пострілів «Світу танків». Головна тема для розмов «World of Tanks», і тільки й чуєш: «А я собі преміум прикупив», «Мужики, скоро поновлення» і так вони можуть до самого ранку. А потім ще кажуть, що ми «баби базарні».

– Які способи використовуєте, щоб «відтягнути» чоловіка від гри? – Так і хочеться сказати: взяла за вуха і відтягнула, але на жаль це не працює. Випробувала на собі, а точніше на чоловікові, результат плачевний. Для початку я сиділа на форумах і вивчала, що таке ігроманія, потім вивчала способи боротьби з геймоманамі і третім етапом стала практика. Спочатку я почала грати сама і перестала виконувати домашні обов'язки. У нас два компа, тому ми грали на пару. Але чоловіка мого не бентежив немитий посуд, безлад і порожній холодильник, він навпаки пишався мною і постійно пропонував прокачати танк або ділився власною тактикою ведення бою. Але мене вистачало ненадовго, здоровий глузд переміг. Незабаром я знайшла спосіб як мені здавалося трохи краще: вирішила грати з його аккаунта і стріляти по союзникам. Він три дні ходив сам не свій. І мені його було шкода. Але себе мені теж шкода. Якщо інші дружини говорять про ігрові запої, то у нас один суцільний гейм-загул степами «World of Tanks» і проблисками світла в цьому темному тунелі поки і не пахне.

– Як він обґрунтовує свою поведінку? Чим же його так манять танки? – Для нього життя нудна штука, в танках все набагато цікавіше, динамічніше. А найголовніше, як він говорить, це реальна техніка, а не вигадані триголові герої. Там ти розвиваєш не тільки реакцію, але і логіку і мислення, адже якщо в «World of Tanks» не думати, то тебе швидко «зіллють» і станеш оленем. Так от, за його словами, він не просто грає, а, граючи, розвивається інтелектуально. Ось! Ще він входить до складу клану і знайшов там своїх однодумців. Вони записують власні гейми, потім це дивляться, обговорюють. Коротше, все серйозно. Він навіть на реальні зустрічі танкістів їздить. Туди з торбою танчиків, назад з тією ж торбою тільки інших (це вже йому надарували). У нас вже не квартира, а справжній музей Другої світової, тільки в зменшеному вигляді.

– А ви йому щось даруєте для поповнення танкової колекції? – Та я б із задоволенням викинула всю колекцію на смітник або роздала б дітям в кращому випадку. Мені хочеться вибити з цього завзятого бійця дурниці з голови і повернути назад в реальність. А як він радів коли йому радіокерований танчик на День народження друзі подарували, як мала дитина. Найсмішніше, що коли прийшов племінник і помітив танк, у чоловіка в горлі все пересохло. І від нервів навіть кадик почав ходити (сміється). А коли той узяв пограти, так він трохи не збожеволів. Бігав за ним по квартирі і переживав, щоб той вежу не відірвав або гусеницю не порвав.

– Стільки емоцій) Цікаво, як поводиться Олексій коли програє? – О, такі моменти я люблю. Чую фразу: «Танк уничтожен», чоловік підривається зі стільця, починає ходити з дивними вигуками по квартирі, потім сідає за комп і починає строчити в чат. Нервує, руки трусяться. Так, ще і я під боком сміюся. А якщо смуга невдач затягується, то буває і деньок перекуру. А потім він знову з головою занурюється у віртуальний світ, де рулять танки, а не дружини.

– Чи вірите ви в те, що в найближчому майбутньому станеться диво і ваш чоловік перестане грати взагалі? – Вірю? Так, я молюся, щоб настав той святий день, накрився головний сервер і мій чоловік повернувся на шлях істини і знову перетворився з волаючого зомбі в сімейного праведника. Тільки диво поки не сталося, залишається тільки надія

 


джерело: Romashkina
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»