Офiцiйний сайт WOT

Цей день в історії. 30 червня 30.06.2012


 30 червня 1915 року на полігоні в Вормвуд-Скрабс проходили випробування гусеничного трактора «Кіллен-Стрейт», що став базою для першого в історії танка.

Сільськогосподарський трактор «Кіллен-Стрейт» випускався в Америці з 1910 року. Його унікальною особливістю була ходова частина з трьох гусениць. Задня пара була ведучою, а передня гусениця - стерновою.
Танк на базе трактора «Киллен-Стрейт»

Самі гусениці теж були незвичайними. Їх пластинчасті траки виготовлялися з твердого дерева і були скріплені між собою ланцюгами. Для того, щоб зменшити зношення гусениць від тертя об грунт, на «робочу» поверхню траків кріпилися металеві пластини.

Трактор «Киллен-Стрейт» на испытаниях«Кіллен-Стрейт» володів пристойною маневреністю і непоганою прохідністю. Верхній нахил задніх гусениць дозволяв йому долати заднім ходом перешкоди, непрохідні для інших тракторів, які випробовувалися як потенційна база для танків. За свої ходові якості «Кіллен-Стрейт» був особливо відзначений полковником Кромптон, представником Комітету з сухопутним кораблям (організації, що займалася створенням перших британських танків).

На жаль, випробування показали, що цей трактор не може бути використаний в якості основи для життєздатного проекту. Через малу вагу він не міг рвати дротяні загородження, а був змушений їх різати, що вимагало більше часу, і не завжди було прийнятно. Крім того, встановлений на шасі «Кіллен-Стрейт» корпус бронеавтомобіля «Делано-Бельвіль» робив силует машини занадто високим, полегшуючи противнику можливість прицілювання.

Але, незважаючи на те, що танк на базі трьохгусенічного трактора «Кіллен-Стрейт» не пішов у серійне виробництво, він все одно залишився в історії найпершим, випередивши і «Маленького Віллі», і «Mark I».


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»