Офiцiйний сайт WOT

Конкурс «Танковик-2013» 24.01.2013


Перший конкурс «Зліпи танковика» був проведений командою World of Tanks у лютому 2012 року. Величезна кількість учасників змагалися хто створить зі снігу кращий макет своєї улюбленої ігрової машини. І ще не встигла настати нова зима, як розробники вже отримали масу листів з питаннями і проханнями про повторення цього чудового зимового конкурсу.

25 січня стартує найбільший зимовий тематичний конкурс «Танковик-2013». Завдання учасників - створити максимально реалістичну снігову скульптуру, що зображає танк, САУ або ПТ-САУ з представлених у грі World of Tanks.

Регламент проведення конкурсу:

1. Взяти участь у конкурсі може будь-який гравець. Допускається командна робота, але нагороду за неї отримають тільки 5 танкістів.
2. Техніка, яку зображує снігова скульптура, повинна бути присутньою в грі World of Tanks.
3. Модель техніки повинна бути побудована таким чином, щоб хоча б один з авторів роботи міг розміститися в ній, зображуючи екіпаж (наприклад, виглядати з  люка башти або з місця механіка-водія).
4. Мінімальна довжина скульптури - 2 метри.
5. На фотографії конкурсної роботи повинні бути присутніми:
5.1. назву конкурсу «Танковик-2013»;
5.2. ігровий нікнейм автора (авторів). Нікнейм і назва конкурсу можна написати на аркуші паперу і покласти / закріпити поруч з роботою так, щоб його можна було прочитати на знімку. Використання графічних редакторів заборонено (за винятком необхідності зменшити розмір фотографії).
6. Рекомендована роздільна здатність фотографії - не менше 800х600 і не більше 1024х768 пікселів, розмір - не більше 700 КБ, формат - JPEG, PNG або GIF. При необхідності журі може запросити від учасника фотографію в оригінальному дозволі.
7. Фотографія роботи повинна бути розміщена за допомогою тегу [img] [/ img]. Про те, як це зробити, читайте в спеціальному розділі. Обов'язкове використання хостингу з наведеного списку, так як знімки, викладені на інших хостингах, не будуть відображатися на форумі.
8. В обов'язковому порядку необхідно надати додаткові фотографії, що зображують процес створення скульптури. Їх необхідно розміщувати під тегом "Скрыть" разом з конкурсною роботою.
Конкурсна робота не повинна порушувати моральні, етичні та правові норми.
9. Після публікації роботи на форумі гри виключні права на неї передаються компанії Варгейминг відповідно до розділу «6. Виключні права »Користувацької угоди.
    У роботі над скульптурою допускається використання фарб, поливання водою для закріплення і використання підручних засобів у цілях зображення окремих елементів бойової машини.
Початок прийому конкурсних робіт - 25 січня в 12:00 (МСК) в спеціальному конкурсному розділі форуму.

Закінчення прийому конкурсних робіт - 28 лютого в 23:00 (МСК).

Критерії оцінки робіт:

- Зовнішній вигляд снігова скульптури повинен максимально відповідати зображенню історичної моделі техніки.
- Фотографія повинна бути якісною, снігова скульптура і нікнейм гравця - добре видно. Ідеальна конкурсна робота - якісний знімок максимально деталізованого сніжного макета техніки з World of Tanks, з читабельним нікнеймом авторів скульптури і назвою конкурсу «Танковик-2013».
Переможців конкурсу чекають призи:

- За перше місце: ігровий ноутбук та 100 000 ігрового золота
- За друге місце: планшет і 80 000 ігрового золота
- За третє місце: навушники і 50 000 ігрового золота
Також, на розсуд журі, можливо вручення спеціальних призів.

Суддівська колегія залишає за собою право перерозподіляти призовий фонд в залежності від кількості та якості робіт, представлених на конкурс.

    ! Будь-які спроби шахрайства спричинять за собою покарання.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»