Офiцiйний сайт WOT

Зустрічі гравців World of Tanks у вашому місті 11.02.2013


 Проект World of Tanks об'єднує величезну кількість гравців. Кожному з віртуальних танкістів рано чи пізно спадає на думку ідея про те, щоб знайти однодумців, зустрітися з ними, обговорити гру, поспілкуватися на цікаві теми і просто добре провести час.

Така можливість у гравців World of Tanks є: досить зайти в спеціальний розділ на офіційному форумі проекту, знайти свій населений пункт і приєднатися до товаришів по захопленню. Якщо ж у вашому місті подібні зустрічі ще не проводилися, ви можете проявити ініціативу і самостійно організувати такий захід.

Вже не за горами 23 лютого - День захисника Вітчизни. Цю знаменну дату відзначатимуть танкісти з різних міст.

Зустріч в Україні відбудеться в Києві.
Організатор — obshtat.
Дата: 23 лютого 2013 року, 18:00 (за місцевим часом).

Детальніше

Якщо ви збираєтеся організувати зустріч гравців у вашому місті, надішліть листа на адресу offline@wargaming.net. В темі листа вкажіть: «Зустріч гравців в місті ... (назва міста)». У тексті листа повідомте докладні відомості про формат, місце, точну дату і час проведення зустрічі. Інформація про ваш захід буде додана в новину.

 


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»