Офiцiйний сайт WOT

Акція до Дня святого Валентина 13.02.2013


Шановні гравці, напередодні найбільш романтичного дня року команда розробників World of Tanks бажає вам найпрекраснішого і щирого - кохати і бути коханими. Та й яке ж свято обійдеться без акції!

З 14 лютого 10:00 (МСК) по 18 лютого 9:30 (МСК) на вас чекає:

Втричі більший досвід за першу перемогу в день на кожному танку.
Подвоєна прибутковість на танку Valentine.
Знижка 70% на купівлю танка Valentine.
Знижка 70% на купівлю преміум танка Валентайн II.
А також додатковий досвід за отримання медалі «Снайпер*»:

 

При отриманні медалі «Снайпер*» на будь-якій техніці до заробленому за бій досвіду буде додано додатково 550 одиниць досвіду (тільки на час дії акції).

* Присвоюється найбільш влучним гравцеві, який має в активі у конкретному бою 10 і більше влучень при загальній точності 85 і більше відсотків, з загальним потенційним збитком не менше 1000 одиниць. Снаряди, не що пробили ворожу броню, також йдуть у залік попадань. Якщо за підсумками бою двоє або більше гравців лідирують за показником точності, звання присвоюється гравцеві, який завдав ворожої техніки більшу кількість потенційного збитку. Видається за умови, що гравець протягом бою не зачіпав і не таранив союзників, а також не мав влучень по союзникові з нанесенням збитку.

Як приємне доповнення до свята кожному гравцеві надається можливість порадувати себе одним днем преміум рахунку, використавши спеціальний бонус-код:

 ANTHEM

Увага: бонус-код дійсний до 2 березня 3:59 (МСК).

Інструкція по активації бонус-коду.

Перейти в Особистий кабінет для активації бонус-коду.

Удачі на полях битв і на любовному фронті!


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»