Офiцiйний сайт WOT

З Днем Захистника Вітчизни! 23.02.2013


Шановні гравці, команда розробників World of Tanks вітає вас з Днем захисника Вітчизни. 23 лютого вже багато років є на території колишніх радянських республік святом всіх людей, чий дух міцний, хто готовий в потрібний момент стати на захист своїх рідних, близьких і своєї Батьківщини. Ми бажаємо вам відваги, рішучості і сили!

У цей день варто окремо привітати тих, хто несе службу в лавах армії і флоту. Нехай ваша служба буде легкою, а бойові чергування - спокійними.

Данину пам'яті і поваги 23 лютого ми віддаємо героям, які в усі часи стіною ставали перед ворогом, щоб відстояти рідну землю. Вічна слава полеглим за Батьківщину і низький уклін живим!

Міцного вам здоров ’ я, удачі у всіх починаннях, а також любові і миру. Нехай всі війни, які вам доведеться пережити, пройдуть на віртуальних просторах World of Tanks.

З Днем захисника Вітчизни!
                                                                                                                                            

Нагадуємо, що в честь 23 лютого для всіх гравців World of Tanks проводиться спеціальна святкова акція!

Крім того, в Преміум магазині World of Tanks представлений спеціальний святковий пакет.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»