Офiцiйний сайт WOT

Зміна імені користувача 02.03.2013


Шановні гравці, в World of Tanks з'явилася нова функція - зміна імені користувача.

Ознайомитися з докладною інструкцією по зміні імені користувача можна тут.
 

Звертаємо вашу увагу:

Операція платна: вартість зміни імені користувача становить 2500.

Змінювати своє ім'я користувача можна не частіше 1 разу на 14 днів.

Вибираючи ім'я користувача, ви погоджуєтеся дотримуватися Правил гри. Порушення правил спричинить за собою застосування відповідних санкцій з боку адміністрації проекту World of Tanks.

Зміна імені користувача буде відбуватися поетапно: на всіх веб-ресурсах компанії Варгейминг ваше ім'я користувача буде змінено протягом години, а в ігровому клієнта перейменування може зайняти до двох діб, так як для цього буде потрібно перезавантаження Центрального сервера.

Якщо ви подали заявку на зміну імені користувача, то за 5 хвилин до найближчої перезавантаження Центрального сервера ваш ігровий рахунок буде відключений від сервера, а вхід в гру - тимчасово заблокований (на 15 хвилин до завершення перезавантаження Центрального сервера). Якщо в момент відключення рахунку ви будете перебувати в бою, то вимкнення відбудеться моментально (без очікування завершення бою).

Якщо заявка на перейменування буде подана менш ніж за 5 хвилин до найближчої перезавантаження або під час перезавантаження Центрального сервера, то зміни імені користувача в ході даної перезавантаження не відбудеться. Перейменування буде здійснено в ході наступної планового перезавантаження Центрального сервера. З точним розкладом перезавантажень Центрального сервера можна ознайомитися тут.

Інструкція по зміні імені користувача.

Перейти до Особистого кабінету.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»