Офiцiйний сайт WOT

Акція «Мистецтво війни» 13.03.2013


 

Танкісти!

Командою розробників було вирішено повторити акцію «Мистецтво війни». На цей раз в ній буде брати участь нова техніка оновлення 0.8.4.

Акція стартує 28 лютого о 14:00 (МСК) разом із запуском ігрових серверів відразу після завершення технічних робіт, пов'язаних з виходом оновлення 0.8.4. Час закінчення акції - 31 березня 23:59 (МСК) .

За підсумками всіх битв, проведених з 28 лютого по 31 березня, по кожному з акційних танків в автоматичному режимі будуть визначені 250 кращих гравців, які набрали найбільшу кількість досвіду за окремий бій. Тобто, підсумки будуть підбиватися не по сумі досвіду за всі бої, проведені гравцем з 28 лютого по 31 березня на конкретній техніці, а за результатом  найкращого з боїв..

Детальніше про акцію читайте на офіційному сайті.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»