Офiцiйний сайт WOT

Цей день в історії. 18 березня 1919 року 19.03.2013


Значення самохідної бронетехніки як нового виду зброї було оцінено європейськими арміями досить швидко. Армія молодої Радянської Республіки не стала винятком: вже в 1918 році Ленін, виступаючи перед делегатами Надзвичайного Всеросійського З'їзду Рад, підкреслював, що в сучасній війні перемагає та армія, в якій - не тільки більш хоробрі бійці і грамотні командири, але і краще технічне оснащення.

Танк «Борець за свободу товариш Ленін»Бронеавтомобілі і бронепоїзда застосовувалися Червоною Армією досить активно. З танками справа йшла гірше: власної танкобудівної школи ще не було, а трофейних машин було зовсім небагато. Потрібна була база, спираючись на яку Радянська Росія могла б створити власний танк. Такою базою став трофейний Renault FT-17. Цей танк, один з чотирьох танків даного типу, захоплених в боях у станції Березівка під Одесою, був подарований В. І. Леніну Другою Українською Радянською армією. Renault FT-17 на той момент був однією з найбільш передових машин у світі. У його конструкції вперше була застосована компоновка, яка згодом стала класичною для абсолютної більшості танків: моторне відділення - в задній частині машини, бойове відділення - в середині, основне озброєння монтувався у вежі з круговим обертанням.

Після того, як трофейний «Рено» взяв участь в першотравневій демонстрації на Червоній площі, він був направлений в Нижній Новгород, на завод «Червоне Сормово». Інженери заводу, під керівництвом. І. Хрулева і Ф. І. Нефедова, розробили креслення і технологію танка «Рено російський». 31 серпня 1920 року на випробування відправився «первісток» радянського танкобудування, семитонний «Борець за свободу товариш Ленін».

Головна цінність танка «Рено російський» танкобудування СРСР полягала в тому, що досвід, накопичений при її проектуванні і будівництві, пізніше виявився корисним при створенні першої по-справжньому масової серійної бойової машини - танка супроводу піхоти МС-1 (Т-18).


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»