Офiцiйний сайт WOT

Повідомлення про безпеку облікових записів 30.04.2013


   Черговий крок адміністрації гри для підвищення безпеки геймерів. На офіційному сайті знову важливе обьявление на тему безпеки наших акаунтів. Отже, уважно вивчаємо поради та рекомендації дбайливих адміністраторів гри:

 

                                                  

 

"В ході останньої перевірки службою безпеки компанії Варгейминг був виявлений інцидент, в результаті якого частина персональної інформації користувачів могла бути піддана небезпеці. Ми негайно почали розслідування інциденту і на поточний момент можемо запевнити вас, що фінансова інформація облікових записів не була порушена. Проте , на поточний момент у нас є підстави вважати, що частина e-mail адрес користувачів, а також паролів в зашифрованому вигляді могла стати доступна зловмисникам.

Безпека облікових записів користувачів - один з головних пріоритетів компанії Варгейминг. В якості запобіжного заходу ми запускаємо глобальну кампанію з підвищення безпеки ігрового аккаунта.

Настійно рекомендуємо вам змінити пароль до ігрового аккаунту в Особистому кабінеті.

Звертаємо вашу увагу: у разі, якщо ви використовували пароль від ігрового аккаунта Варгейминг на сторонніх сайтах або в своєму особистому поштовому ящику, настійно рекомендується змінити його також і там.

Приносимо вибачення за доставлені незручності. "


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»