Офiцiйний сайт WOT

День Незалежності Республіки Білорусь 03.07.2012


 28 червня 1944 радянські війська форсували Березину і почали охоплення гітлерівського угруповання під Мінськом з півночі і півдня. Після запеклих боїв за Борисов німецька оборона впала. Війська групи армій «Центр» понесли важкі втрати і почали відступ.

1-2 липня на північний захід від Мінська відбулося маневрений бій 5-ї танкової дивізії німців і радянської 5-ї гвардійської танкової армії П. А. Ротмистрова. В результаті цієї битви 5-а дивізія була повністю розгромлена, залишившись всього з 18-ма боєздатними танками. Був повністю знищений 505-й важкий батальйон, озброєний «Тиграми».

3 липня 2-й гвардійський танковий корпус РККА разом з 5-ї гвардійської танкової армією і передовими частинами 31-ї загальновійськової армії увійшли до Мінська. Вже до 13:00 столиця БРСР була звільнена.

Команда розробників гри World of Tanks вітає всіх жителів Білорусі з головним державним святом - Днем Незалежності. У цей знаменний день ми хочемо побажати країні і всім її громадянам успіхів, благополуччя і процвітання.

В новини використана репродукція фрагмента картини В. В. Волкова «Мінськ. 3 липня 1944 ».


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»