Офiцiйний сайт WOT

Загальний тест поновлення 0.8.6 31.05.2013


                  У рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт Світ танків версії 0.8.6, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Одним з найважливіших нововведень стане довгоочікуване розширення гілок розвитку САУ до 10-го рівня. Це дозволить вирішити проблему занадто великої кількості САУ в боях високих рівнів. Крім того, у міру зростання числа рівнів розвитку в грі з'являться нові машини, які не залишать байдужими шанувальників даного класу техніки.

 

                                      

 

                         Проведена робота щодо поліпшення деяких карт; крім того, була додана нова карта - «Священна долина».

Гравців чекає оновлена економічна модель із збільшеною прибутковістю для цілого ряду бойових машин. Це полегшить життя всім, хто любить грати на техніці високих рівнів, і збільшить комфортність гри для любителів машин середніх і низьких рівнів.

Загальна інформація з тестування поновлення 0.8.6:

    
Загальний тест триватиме орієнтовно до 6 червня - стежте за новинами.
    
У зв'язку з масовим напливом гравців на тестовому сервері встановлено обмеження на вхід користувачів. Всі нові гравці, охочі взяти участь у тестуванні поновлення, будуть поставлені в чергу очікування і зможуть зайти на сервер у міру його звільнення.
    
Взяти участь у загальному тесті можуть тільки ті гравці, які зареєструвалися в Світ танків до 4:00 (МСК) 27 травня 2013.

Щоб стати учасником тестування, необхідно:

    
Завантажити спеціальний інсталятор (8,8 МБ).
    
Запустити даний інсталятор, який завантажить і встановить тестову версію клієнта 0.8.6 (4,9 ГБ). При запуску інсталятора він автоматично запропонує встановити тестовий клієнт в окрему папку на вашому комп'ютері, або ви самі зможете вказати директорію для установки.
    
Запустити встановлену тестову версію.

Зверніть увагу на деякі особливості тестового сервера:

    
Платежі на тестовий сервер не виробляються.
    
Кожному гравцеві одноразово нараховується 20 000 ігрового золота, 100 000 000 вільного досвіду, 100 000 000 кредитів.
    
З самого початку тестування в розпорядженні гравця знаходиться техніка, яка на момент зрізу бази гравців (27 травня) була присутня в ангарі на його основному ігровому обліковому записі.
    
У даному тестуванні не проводиться збільшення заробітку досвіду і кредитів.
    
Досягнення на тестовому сервері не перейшла на основний сервер.

Також доводимо до вашого відома, що протягом тестування поновлення 0.8.6 на тестовому сервері будуть проводитися планові технічні роботи. Час початку робіт:

    
Перша периферія - 9:00 (МСК) кожного непарного числа місяця. Середня тривалість робіт - 25 хвилин.
    
Друга периферія - 9:00 (МСК) кожного парного числа місяця. Середня тривалість робіт - 25 хвилин.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»