Офiцiйний сайт WOT

Перша кампанія. Етап перший: «Збирачі земель» 04.06.2013


    4 червня з 7:50 (МСК) до 9:00 (МСК) Глобальна карта буде доступна для користувачів у зв'язку з технічними роботами по зупинці «Переділу світу». Після завершення робіт набудуть чинності правила основної частини етапу (див. п 9 і далі цього Регламенту). Бої будуть проходити на техніці 2-го рівня.

Команда розробників Світ танків анонсувалаПершу кампанію на Глобальній кар
ті. Кампанія - це принципово новий формат «Світової війни», що представляє собою послідовність етапів, на кожному з яких перед кланами-учасниками ставляться певні цілі, за досягнення яких нараховуються Окуляри перемоги. Клани, які набрали найбільшу кількість очок на кожному етапі і в сумі за підсумками всіх етапів кампанії, будуть нагороджені ігровим золотом, унікальними медалями та спеціальним клановим танком М60, який неможливо одержати ніяким іншим способом.

 

                              

 

                                       
Регламент проведення першого етапу Першої кампанії

  1. Початок першого етапу Першої кампанії. Глобальна карта закривається для технічних робіт 3 червня за 7:50 (МСК) до 11:00 (МСК).

2. Відбувається повне очищення Глобальної карти:

    
Всі провінції стають нейтральними.
    
Усі призначені бої скасовуються.
    
Всі фішки повертаються в клановий резерв і стають доступними для здійснення ходу в Першій кампанії.
    
Фішки розвідників і контррозвідників знімаються з картки.
    
Відключаються всі заколоти - як уже почалися, так і майбутні.
    
Відключаються грабежі.
    
Відновлюється прибутковість всіх розграбованих провінцій.

3. Для гравців РУ-кластеру відключається регіон «Сполучені Штати Америки» і включається регіон «Південна Африка».

4. Включається режим «Переділ світу». Всі провінції на Глобальній карті набувають статусу стартових і позначаються знаком висадки. Висадку в ході «Переділу світу» можна здійснювати на будь-яку з провінцій.

5. До боям в рамках «Переділу світу» допускається тільки техніка 1-го рівня.

6. У ході «Переділу світу» максимальну кількість заявок на кожен стартовий турнір - 32. При подачі заявок кланів на участь у стартових турнірах «Переділу світу» система щогодини робить вибірку заявок, поданих за минулі 60 хвилин, перемішує їх випадковим чином і ставить в чергу. Після досягнення ліміту в 32 клану-учасника всі заявки, подані понад норму, будуть анулюватись, фішки з них відправляться в резерв без штрафу.

Зверніть увагу! Під час «Переділу світу», якщо бій між власником провінції і претендентом на неї закінчується нічиєю, переможцем вважається претендент.

7. Для зручності колір провінції буде змінюватися від сірого до рожевого і червоного з наближенням кількості заявок до максимального числа. Чим ближче колір провінції до червоного, тим більше кланів подали заявку на участь в турнірі.

8. Глобальна карта закривається для технічних роботу 4 червня з 7:50 (МСК) до 11:00 (МСК).

9. Режим «Переділ світу» відключається. З усіх звичайних провінцій знімається статус «стартових». Всі фішки, що не прийняли участь у стартових турнірах, повертаються в резерв клану без штрафу.

10. На всіх стартових провінціях максимальну кількість заявок на участь у турнірі за висадку збільшується до 256, що продовжить час битви претендентів з власником провінції на 1 годину. Процедура відбору кланів, які візьмуть участь у турнірі, аналогічна процедурі, описаній в Пункті 6 цього Регламенту.

11. Нараховуються Окуляри перемоги всім кланам, які в ході «Переділу світу» захопили провінції. За кожну захоплену провінцію клан отримує 1000 Очок перемоги.

 

                                                              

12. Нараховуються Окуляри перемоги всім кланам, які володіють провінціями після відключення режиму «Переділ світу»


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»