Офiцiйний сайт WOT

Другий загальний тест поновлення 0.8.7 11.07.2013


   У рамках чергового тестування стало доступно оновлення 0.8.7_test2, призначене виключно для гри на тестовому сервері.
                                                                                                    Шановні гравці!

У рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.8.7_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Оновлення додасть в гру нову гілку САУ Великобританії, що складається з 9 бойових машин, серед яких - преміум САУ 3-го рівня Sexton I. Буде додана також нова ігрова карта «Білогірськ-19» із зимовим полугородским ландшафтом. Крім того, відбудеться раніше анонсована заміна радянського танка Т-50-2 (5-го рівня) танком МТ-25 (6-го рівня).

 

                                                    

 

   Загальна інформація про тестування поновлення 0.8.7_test2:

    
Загальний тест триватиме орієнтовно до 22 липня - слідкуйте за новинами.
    
У зв'язку з масовим напливом гравців на тестовому сервері встановлено обмеження на вхід користувачів. Всі нові гравці, охочі взяти участь у тестуванні поновлення, будуть поставлені в чергу очікування і зможуть зайти на сервер у міру його звільнення.
    
Взяти участь у загальному тесті можуть тільки ті гравці, які зареєструвалися в World of Tanks до 4:00 (МСК) 1 липня 2013.

Щоб стати учасником тестування, необхідно:

    
Завантажити спеціальний інсталятор (8,8 МБ).
    
Запустити даний інсталятор, який завантажить і встановить тестову версію клієнта 0.8.7_test2 (5,51 ГБ). Інсталятор запропонує встановити тестовий клієнт в окрему папку на вашому комп'ютері, або ви самі зможете вказати необхідну папку для установки.
    
Запустити встановлену тестову версію.

* Якщо на вашому комп'ютері встановлений тестовий клієнт версії 0.8.7_test1, необхідно запустити лончер, який автоматично оновить тестовий клієнт до версії 0.8.7_test2. У даному випадку через лончер буде завантажено 92 МБ.

Зверніть увагу на деякі особливості тестового сервера:

    
Платежі на тестовий сервер не виробляються.
    
Кожному гравцеві одноразово нараховується 20 000 ігрового золота, 100 000 000 вільного досвіду, 100 000 000 кредитів.
    
З самого початку тестування в розпорядженні гравця знаходиться техніка, яка на момент зрізу бази гравців (1 липня) була присутня в ангарі на його основному ігровому обліковому записі.
    
У даному тестуванні не проводиться збільшення заробітку досвіду і кредитів.
    
Досягнення на тестовому сервері не перейшла на основний сервер.

Також доводимо до вашого відома, що протягом тестування поновлення 0.8.7_test2 на тестовому сервері будуть проводитися планові технічні роботи: у 9:00 (МСК) щодня. Середня тривалість робіт - 25 хвилин.

Важливо:

    
Повідомлення про баги і недоробки тестового поновлення 0.8.7_test2 залишайте в спеціальній темі форуму.
    
Обговорити нововведення версії 0.8.7_test2 можна тут.
    
Зверніть увагу! На тестовий сервер поширюються ті ж правила, що й на основній ігровий, а відповідно, діють покарання за порушення цих правил згідно користувальницької угоди.
    
Центр підтримки користувачів не розглядає заявки, пов'язані із загальним тестом: задати питання і обговорити тестову версію 0.8.7_test2 можна в даному розділі форуму.
    
Нагадуємо: скачувати клієнт World of Tanks, а також його тестові версії та оновлення найнадійніше у спеціальному розділі офіційного порталу проекту. Качаєте гру з інших джерел, ви піддаєте свій комп'ютер ризику зараження шкідливим ПЗ. Команда розробників не несе відповідальності за посилання на ігровий клієнт та оновлення (а також за їх вміст) на сторонніх ресурсах.

Список змін тестової версії 0.8.7_test2 у порівнянні з версією 0.8.7_test1 *:


    
Виправлена помилка конвертації танка Т-50-2. Тепер додаткове обладнання з Т-50-2 переноситься на склад, а що залишилися на складі модулі (башта, ходова) викуповуються у гравця за закупівельною ціною.
    
Виправлені деякі помилки і недоробки на картах «Білогірськ-19» і «Хайвей».
    
Змінено іконка для САУ Bishop в бічних списках техніки в грі.
    
Змінена ціна для преміум ПТ-САУ Е-25. Тепер вона становить 6700 одиниць ігрового золота.
    
Відключений режим «Штурм» на картах «Вестфілд» і «Малинівка».
    
Виправлені помилки в умовах отримання медалей «Щасливчик» і «Снайпер».
    
Виправлені деякі моделі будівель і об'єктів.
    
Для нових серверних подій озвучені фрази, що відображають суть цих подій (див. таблицю). Крім того, всі повідомлення в грі («Є пробиття», «Командир контужений» і т. д.) тепер вимовляються з оновленим, більш явним «ефектом рації».

 

 


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»