Офiцiйний сайт WOT

«Переділ світу» на Глобальній карті 29.07.2013


   Шановні гравці, як повідомляє адміністрація проекту, з 29 липня, по закінченні «заморозки», Глобальна карта була повністю очищена. Всі провінції стали нейтральними, виставлені фішки прибрані в резерв без штрафу.

 

                                            

З 29 до 30 липня на Глобальній карті включений режим «Переділ світу». Всі провінції стали стартовими. Відтепер всі бої на Глобальній карті проходять за стандартними правилами «Світової війни»:

     До участі допускається техніка до 10-го рівня включно.
     Прибутковість всіх провінцій стає стандартною.
     З 30 липня включаються заколоти і розграбування.

         Бойова ситуація в рамках «Світової війни» була «заморожена» з 20 липня 8:30 (МСК) до 29 липня 8:30 (МСК) для того, щоб танкісти змогли відпочити після бойового марафону Першої кампанії.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»