Офiцiйний сайт WOT

Акція «Ювілейні маневри: легкі танки» 15.08.2013


          Шановні гравці!

Команда World of Tanks повідомляє про початок третього етапу святкової серії акцій «Ювілейні маневри», приуроченої до 15-річчя компанії Варгейминг. Третій етап серії присвячено легким танкам. Наступні акції торкнуться всі залишилися класи бойової техніки.

Нагадуємо: підсумки другого етапу акції «Ювілейні маневри», присвяченого ПТ-САУ, будуть підведені найближчим часом.

Особливості серії акцій «Ювілейні маневри»:

    
Головний приз акції - 15 років єдиного преміум аккаунта. Детальніше про єдиний преміум обліковому записі ви можете дізнатися тут.
    
Переможці у кожній з груп техніки крім внутрішньоігрових призів також отримають сувенірну продукцію з автографами Сергія Буркатовскій та Михайла Живця.
    
Всі учасники акції, що зайняли призові місця, будуть нагороджені ігровим золотом.

Для участі в акції боріться в випадкових боях в період з 15 серпня 4:01 (МСК) по 14 вересня 3:59 (МСК) і покажіть вашу майстерність володіння легкими танками. Гравці, які набрали максимальну кількість досвіду за один бій, будуть нагороджені спеціальними призами від компанії Варгейминг.

Зверніть увагу: підсумки підбиватимуться не по сумі досвіду за всі бої для одного танка, а по самому результативному бою для кожної з беруть участь в акції машин.

Пропонуємо вам ознайомитися з механізмом підрахунку найкращого результату для акції!

 

                                                    
Зверніть увагу:

    
Збір результатів буде проведений в автоматичному режимі.
    
При підрахунку результатів враховуватися будуть всі бої, проведені з 15 серпня 4:01 (МСК) до 14 вересня 3:59 (МСК) на техніці, що бере участь в акції.
    
Досвід, отриманий за бій, буде врахований незалежно від того, включена прискорена прокачування екіпажу для елітної техніки чи ні.
    
Результати боїв будуть зараховуватися без урахування бонусів до досвіду (від преміум акаунта, подвоєного досвіду за першу перемогу в день, додаткового досвіду за отримання медалей під час акцій і т.п.).
    
В акції будуть враховуватися тільки результати випадкових боїв. Результати ротних, кланових і турнірних боїв будуть виключені з автоматичної процесу визначення переможців.
    
Акція розрахована тільки на битви за участю випадкових союзників і супротивників (товариші по взводу допускаються до участі в якості союзників). У разі виявлення ситуацій, коли гравець або гравці навмисно створюють у випадкових боях умови, що дозволяють гарантовано отримати високе значення досвіду на бойовій машині («договірні бої»), результати даного гравця або групи гравців будуть анульовані для всіх машин, що беруть участь в акції, незалежно від того, на якій машині або машинах гравці брали участь в «договірному бою».
    
При визначенні переможців у розрахунок приймається техніка, на якій гравець провів бій, а також його результат. Це означає, що у разі, якщо один гравець покаже 2 найкращих результату в одній групі на різних машинах, він може зайняти кілька призових місць у цій групі.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»