Офiцiйний сайт WOT

Автопробіг на честь 70-річчя закінчення Курської битви 19.08.2013


   23 серпня 1943 завершилася Курська битва, одне з найбільш великих і значущих битв Великої Вітчизняної війни. Перемога в цій битві дозволила Червоної армії остаточно перехопити стратегічну ініціативу у гітлерівських військ.

На честь 70-ї річниці закінчення Курської битви пройде автопробіг за маршрутом Курськ - Яковлеве - Прохорівка - Білгород, учасники якого відвідають місця боїв, віддаючи данину пам'яті мужності і героїзму радянських бійців. В автопробігу візьме участь команда розробників World of Tanks.

Розклад заходів, присвячених 70-річчю закінчення Курської битви:

    
23 серпня, в 19:00 (за місцевим часом) на літньому майданчику ресторану «Золота вобла», ТЦ «Манеж» відбудеться зустріч розробників з гравцями.
    
24 серпня, о 9:00 (за місцевим часом) стартує автопробіг за маршрутом Курськ - Яковлеве - Прохорівка - Бєлгород. Дізнатися детальніше про захід, а також зареєструватися для участі в ньому ви можете у відповідній темі офіційного форуму. Куратор автопробігу - ilovich.
    
24 серпня, після завершення автопробігу розробники та учасники пробігу зможуть продовжити спілкування в неформальній обстановці в наметовому таборі під Курськом. Координати табори: 51.713828,36.276916.

 

                                    

 

              У рамках автопробігу буде проводитися конкурс «Бойова машина». Завдання учасників - оформити свій автомобіль на тему автопробігу або World of Tanks і пройти маршрут до кінця. Приймати участь в оформленні машини можуть до п'яти чоловік.

Призовий фонд конкурсу:

     I місце - 50 000.
     II місце - 40 000.
     III місце - 30 000.
     IV місце - 20 000.
     V місце - 10 000.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»