Офiцiйний сайт WOT

Загальний тест поновлення 0.8.8 23.08.2013


   Шановні гравці!

У рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.8.8, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Це оновлення вводить в гру нову бойову техніку, а також нову карту «Тундра». У версії 0.8.8 відбудеться і довгоочікуване повернення карт «Комарин», «Багно» та «Тихий берег».

 

                  

 

  Був перероблений і розширений екран «Досягнення». Тепер він складається з чотирьох вкладок:

    
У вкладці «Зведення» показуються всі основні досягнення гравця і його особистий рейтинг.
    
У вкладці «Нагороди» відображаються всі медалі, які можна отримати у випадкових боях. Ті нагороди, які гравець вже завоював, відзначені підсвічуванням. Решта затемнені, але гравець може ознайомитися з умовами, які необхідно виконати для їх отримання. Кланові і турнірні медалі відображаються тільки у тих гравців, які їх завоювали.
    
У вкладці «Статистика» докладно відображається загальна статистика гравця, а також кількість боїв на техніці з поділом за нації, рівнем і типом.
    
У вкладці «Техніка» відображається статистика для кожної машини, на якій коли-небудь воював гравець, з можливістю відфільтрувати тільки ті машини, які присутні в Ангарі на даний момент.

Загальна інформація про тестування поновлення 0.8.8:

    
Загальний тест триватиме орієнтовно до 29 серпня - слідкуйте за новинами.
    
У зв'язку з масовим напливом гравців на тестовому сервері встановлено обмеження на вхід користувачів. Всі нові гравці, охочі взяти участь у тестуванні поновлення, будуть поставлені в чергу очікування і зможуть зайти на сервер у міру його звільнення.
    
Взяти участь у загальному тесті можуть тільки ті гравці, які зареєструвалися в World of Tanks до 4:00 (МСК) 20 серпня 2013.

Щоб стати учасником тестування, необхідно:

    
Завантажити спеціальний інсталятор (10,4 МБ).
    
Запустити даний інсталятор, який завантажить і встановить тестову версію клієнта 0.8.8 (5,6 ГБ). При запуску інсталятора він автоматично запропонує встановити тестовий клієнт в окрему папку на вашому комп'ютері, або ви самі зможете вказати директорію для установки.
    
Запустити встановлену тестову версію.

Зверніть увагу на деякі особливості тестового сервера:

    
Платежі на тестовий сервер не виробляються.
    
Кожному гравцеві одноразово нараховується 20 000 ігрового золота, 100 000 000 вільного досвіду, 100 000 000 кредитів.
    
З самого початку тестування в розпорядженні гравця знаходиться техніка, яка на момент зрізу бази гравців (20 серпня) була присутня в ангарі на його основному ігровому обліковому записі.
    
У даному тестуванні не проводиться збільшення заробітку досвіду і кредитів.
    
Досягнення на тестовому сервері не перейшла на основний сервер.

Також доводимо до вашого відома, що протягом тестування поновлення 0.8.8 на тестовому сервері будуть проводитися планові технічні роботи. Час початку робіт:

    
Перша периферія - 8:00 (МСК) щодня. Середня тривалість робіт - 25 хвилин.
    
Друга периферія - 9:00 (МСК) щодня. Середня тривалість робіт - 25 хвилин.Важливо:
        Зверніть увагу! На тестовий сервер поширюються ті ж правила, що й на основній ігровий, а відповідно, діють покарання за порушення цих правил згідно користувальницької угоди.
    
Центр підтримки користувачів не розглядає заявки, пов'язані із загальним тестом: задати питання і обговорити тестову версію 0.8.8 можна в даному розділі форуму.
    
Нагадуємо: скачувати клієнт World of Tanks, а також його тестові версії та оновлення найнадійніше у спеціальному розділі офіційного порталу проекту. Качаєте гру з інших джерел, ви піддаєте свій комп'ютер ризику зараження шкідливим ПЗ. Команда розробників не несе відповідальності за посилання на ігровий клієнт та оновлення (а також за їх вміст) на сторонніх ресурсах.

Відомі на момент виходу оновлення 0.8.8_test1 недоробки, які будуть усунені до виходу поновлення 0.8.8:

    
Періодичне «підвисання» Ангара за наявності великої кількості танків у «каруселі» вибору танків.
    
Періодичне «підвисання» Магазину і Складу за наявності в них великої кількості елементів.
    
Можливо автоматичне закриття клієнта гри без повідомлення про помилку при завантаженні бою або при перемиканні між вікнами комбінацією Alt + Tab.
    
Можливо «залипання» прицілу при перемиканні в снайперський режим.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»