Офiцiйний сайт WOT

Єдиний преміум аккаунт 30.08.2013


   Команда розробників представляє нову версію преміум акаунта, дія якого поширюється на всі поточні ігри компанії. Таким чином, всесвіт Варгейминг.net перетвориться в єдину інтерактивну систему з єдиними економічними правилами, що створить комфортні умови для гравців без будь-яких додаткових витрат з їх боку.

З введенням єдиного преміум акаунта, незалежно від того, в якому проекті він буде придбаний, користувачі будуть отримувати на 50% більше досвіду і кредитів за кожен бій у всіх іграх компанії, а ігрова техніка буде розміщуватися в покращених ангарах. Наприклад, після покупки такого в World of Tanks, преміум аккаунт автоматично активується або продовжується на той же термін у World of Warplanes, а надалі і в World of Warships. І все це без підвищення вартості преміум аккаунта і будь-яких додаткових дій з боку гравця.

 

                                

 

             Зверніть увагу: у World of Warplanes стартував другий етап відкритого бета-тестування проекту, в ході якого гравці можуть купувати єдиний преміум аккаунт за токени * (аналог ігрового золота), які заробляються в повітряних боях. Це додаткова можливість отримати преміум аккаунт в World of Tanks в обмін на допомогу в тестуванні World of Warplanes. Детальніше про систему заробітку токенів на другому етапі відкритого бета-тесту World of Warplanes можна дізнатися тут.

* Токени (від англ. Token - жетон) - тимчасова ігрова валюта періоду відкритого бета-тесту World of Warplanes.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»