Офiцiйний сайт WOT

Акція на честь завершення Мінської операції 06.07.2012


З 7 липня 10:00 (МСК) по 9 липня 9:30 (МСК) вас чекають:

Потроєний досвід за першу перемогу в день.
Подвоєний прибуток на танках: СУ-100, JagdPz IV.
Знижка 50% на купівлю техніки: JagdPz IV, Jagdpanther, Hummel, ІС, СУ-100, СУ-152, КВ-1С, Т-34, СУ-85.
 

Історична довідка:
З 29 червня по 4 липня 1944 року в рамках Білоруської операції в східній частині БССР проходила стратегічна військова наступальна операція радянської армії проти німецьких військ - Мінська операція. Війська 1-го і 3-го Білоруських фронтів одночасно нанесли удар по противнику в напрямку Мінська. Далі, спільно з військами 2-го Білоруського фронту було завершено оточення Мінська. Одночасно з цими діями війська 1-го Прибалтійського фронту спільно з окремими сполуками 2-го і 3-го Білоруських фронтів продовжили стрімкий наступ у західному напрямку, знищуючи відповідне підкріплення противника і займаючи плацдарм для подальшого наступу радянських військ. Вагому допомогу військам надали білоруські партизани: вони влаштовували засідки на шляхах відступу німецьких сил, громили штаби, знищували мости і переправи.

29-30 червня війська 3-го Білоруського фронту вийшли до Березини, форсували її і продовжили стрімке просування на Мінськ. 3 липня танковий підрозділ увірвалося в місто і вже до 13:00 того ж дня білоруська столиця була звільнена від загарбників.


джерело: worldoftanks.ru
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»