Офiцiйний сайт WOT

Акція «Ювілейні маневри: середні танки» 14.09.2013


                                                                      Акція «Ювілейні маневри: середні танки»

Шановні гравці!

Команда World of Tanks повідомляє про початок четвертого етапу святкової серії акцій «Ювілейні маневри», приуроченої до 15-річчя компанії Варгейминг. Четвертий етап серії присвячено середнім танкам. У подальшому акції торкнуться залишилися класи бойової техніки.

Нагадуємо: підсумки третього етапу акції «Ювілейні маневри», присвяченого легким танкам, будуть підведені найближчим часом.

 

                               

 

   Особливості серії акцій «Ювілейні маневри » :

    
Головний приз акції - 15 років єдиного преміум аккаунта . Детальніше про єдиний преміум обліковому записі ви можете дізнатися тут.
    
Переможці у кожній з груп техніки крім внутрішньоігрових призів також отримають сувенірну продукцію з автографами Сергія Буркатовскій та Михайла Живця .
    
Всі учасники акції , що зайняли призові місця , будуть нагороджені ігровим золотом.

Для участі в акції боріться в випадкових боях в період з 15 вересня 4:01 ( МСК) по 15 жовтня 3:59 (МСК ) і покажіть вашу майстерність володіння середніми танками. Гравці , які набрали максимальну кількість досвіду за один бій , будуть нагороджені спеціальними призами від компанії Варгейминг .

Зверніть увагу: підсумки підбиватимуться не по сумі досвіду за всі бої для одного танка , а по самому результативному бою для кожної з беруть участь в акції машин.

Важлива інформація:

    
Збір результатів буде проведений в автоматичному режимі.
    
При підрахунку результатів враховуватися будуть всі бої , проведені з 15 вересня 4:01 ( МСК) до 15 жовтня 3:59 ( МСК) на техніці , що бере участь в акції.
    
Досвід , отриманий за бій , буде врахований незалежно від того , включена прискорена прокачування екіпажу для елітної техніки чи ні.
    
Результати боїв будуть зараховуватися без урахування бонусів до досвіду (від преміум акаунта , подвоєного досвіду за першу перемогу в день , додаткового досвіду за отримання медалей під час акцій і т.п.).
    
В акції будуть враховуватися тільки результати випадкових боїв . Результати ротних , кланових і турнірних боїв будуть виключені з автоматичної процесу визначення переможців.
    
Акція розрахована тільки на битви за участю випадкових союзників і супротивників ( товариші по взводу допускаються до участі в якості союзників) . У разі виявлення ситуацій , коли гравець або гравці навмисно створюють у випадкових боях умови, що дозволяють гарантовано отримати високе значення досвіду на бойовій машині ( « договірні бої» ) , результати даного гравця або групи гравців будуть анульовані для всіх машин , що беруть участь в акції , незалежно від того , на якій машині або машинах гравці брали участь в « договірному бою».
    
При визначенні переможців у розрахунок приймається техніка , на якій гравець провів бій , а також його результат. Це означає , що у разі , якщо один гравець покаже 2 найкращих результату в одній групі на різних машинах , він може зайняти кілька призових місць у цій групі .


джерело: worldoftanks
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»