Офiцiйний сайт WOT

Турнір «Південний фронт» в Одесі 28.09.2013


Танкісти !

Компанія Варгейминг оголошує про початок нового турніру під назвою «Південний фронт» , який відбудеться в Одесі. Взяти участь у турнірі зможуть всі українські гравці World of Tanks . Учасникам чекають захоплюючі битви , по завершенні яких їх чекають призи та подарунки.

 

                               
    Основні положення турніру « Південний фронт» :

    
Турнір проводиться за олімпійською системою ( плей -офф) з вибуванням з турніру після поразки в одному матчі.
    
Переможцем матчу вважається команда , першої здобула 2 перемоги в серії з максимум 5 боїв , незалежно від кількості нічиїх . Якщо жодна з команд не одержувати 2 перемоги в 5 боях матчу , то обидві команди дискваліфікуються за пасивну гру.
    
Режим бою - стандартний .
    
Тривалість бою - 10 хвилин.
    
Після кожного бою команди міняються базами. Початкова база визначається випадково автоматичною системою проведення турнірів.
    
Якщо в ході матчу відбувається технічний збій , матч переграється в повному обсязі , незалежно від результатів вже проведених боїв . Технічним збоєм вважається той випадок , коли результати бою не прийшли на сторінку чемпіонату , що не створилися ігрові кімнати або сталося падіння сервера.
    
Команди можуть складатися з танків різних націй .
    
До участі в чемпіонаті допускаються танки , ПТ- САУ і САУ не вище 8- го рівня.
    
Допускається використання преміум танків , снарядів і витратних матеріалів.
    
Команда повинна складатися як мінімум з 7 гравців основного складу і мати як максимум 3 запасних гравців. Сумарна кількість гравців основного і запасного складів не повинно перевищувати 10 осіб. Команда, що складається менше ніж з 7 гравців , не допускається до участі у відбіркових іграх.
    
Команди , які порушили регламент , а також всі гравці цих команд дискваліфікуються .

Битви в Одесі розпочнуться з півфіналів , де за призові місця будуть боротися 4 команди.

Початок офлайн- матчів - 28 вересня о 11:00 (за Києвом) за адресою: Україна , м. Одеса , вул. Приморська , 6 , Концертно - виставковий комплекс Одеського морського вокзалу. Початок офлайн- турніру і матчів особистого заліку - о 11:00 . Вхід вільний .

Призовий фонд:

    
I місце: корпусу Thermaltake Armor REVO GENE Black , вібронакідкі Gametrix kw -901 jetseat (по 7 штук на команду ) і 450 000 ( на команду) .
    
II місце : ігрові миші Logitech G600 , вібронакідкі Gametrix kw -905 jetseat (по 7 штук на команду ) і 290 000 ( на команду) .
    
III місце: кулери Thermaltake NiC F3 , вібронакідкі Gametrix jetpad (по 7 штук на команду ) і 150 000 ( на команду) .


джерело: worldoftanks
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»