Офiцiйний сайт WOT

Загальний тест поновлення 0.8.9 14.10.2013


  У рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.8.9 , який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

    
В черговий версії World of Tanks гравців чекає новий ігровий режим « Командний бій» . У ньому танкісти зможуть об'єднуватися в команди і відточувати бойові навички , борючись з рівними за майстерністю супротивниками.

    
Крім того , у версії 8.9 німецьке дерево розвитку техніки поповниться новою гілкою ПТ- САУ . Це сім нових машин IV -X рівнів : Marder III (IV рівень ) , Pz.Sfl.IVc (V рівень ) , Nashorn (VI рівень ) , Pz.Sfl.V ( Sturer Emil ) (VII рівень ) , Rhm. - Borsig Waffenträger (VIII рівень ) , Waffenträger auf Pz.IV (IX рівень ) , Waffenträger auf E 100 ( X рівень).
    
Крім нової техніки , в World of Tanks з'явиться ще одна ігрова карта , «Північно - Захід».

Зверніть увагу: в рамках загального тесту буде проводитися тестування преміум техніки. Для її зарахування на тестовий аккаунт необхідно провести один бій на тестовому обліковому записі ; результат бою не має значення. Після проведеного бою на тестовий аккаунт будуть нараховані :

    
Т-44 -85 , радянський середній танк 7- го рівня.
    
Type 64 , китайський легкий танк 6- го рівня.
    
Type 3 Chi - Nu Kai , японський середній танк 5- го рівня.

 

 

 

                                                                   Загальна інформація про тестування поновлення 0.8.9 :

    
Загальний тест триватиме орієнтовно до 17 жовтня - слідкуйте за новинами .
    
У зв'язку з масовим напливом гравців на тестовому сервері встановлено обмеження на вхід користувачів . Всі нові гравці , охочі взяти участь у тестуванні поновлення , будуть поставлені в чергу очікування і зможуть зайти на сервер у міру його звільнення.
    
Взяти участь у загальному тесті можуть тільки ті гравці , які зареєструвалися в World of Tanks до 4:00 ( МСК) 2 жовтня 2013 .
    
У разі , якщо користувачем був змінений пароль після 4:00 ( МСК) 2 жовтня 2013 , авторизація на тестовому сервері буде доступна тільки за паролем , який використовувався до зрізу бази гравців.

Щоб стати учасником тестування , необхідно:

    
Завантажити спеціальний інсталятор (10,4 МБ ) .
    
Запустити даний інсталятор , який завантажить і встановить тестову версію клієнта 0.8.9_test1 ( 5 , 97 ГБ). При запуску інсталятора він автоматично запропонує встановити тестовий клієнт в окрему папку на вашому комп'ютері , або ви самі зможете вказати директорію для установки.
    
Запустити встановлену тестову версію .

Зверніть увагу на деякі особливості тестового сервера:

    
Платежі на тестовий сервер не виробляються.
    
Кожному гравцеві одноразово нараховується 20 000 ігрового золота , 100 000 000 вільного досвіду , 100 000 000 кредитів .
    
З самого початку тестування в розпорядженні гравця знаходиться техніка , яка на момент зрізу бази гравців ( 2 жовтня) була присутня в ангарі на його основному ігровому обліковому записі .
    
У даному тестуванні не проводиться збільшення заробітку досвіду і кредитів.
    
Досягнення на тестовому сервері не перейшла на основний сервер .

Також доводимо до вашого відома , що протягом тестування поновлення 0.8.9 на тестовому сервері будуть проводитися планові технічні роботи. Час початку робіт :

    
Перша периферія - 8:00 (МСК ) щодня. Середня тривалість робіт - 25 хвилин.
    
Друга периферія - 9:00 (МСК ) щодня. Середня тривалість робіт - 25 хвилин.

 

  


джерело: worldoftanks
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»