Офiцiйний сайт WOT

Український національний фінал WCG 2013 25.10.2013


   26-27 жовтня в «Київ Кіберспорт Арені» відбудеться український національний фінал World Cyber Games 2013. Квоту на Гранд-фінал WCG 2013 розіграють чотири кращі українські команди: «Характерники», Team Dignitas, A-Gaming і Nashorn.UA. Боротьба за право представляти країну в Куншане триватиме два дні.

 

                                                      

 

    Призовий фонд фіналу :

    
I місце - квота на участь у Гранд- фіналі WCG 2013 ;
    
II місце - 200 000 ігрового золота ;
    
III місце - 150 000 ігрового золота ;
    
IV місце - 100 000 ігрового золота.

Приходьте і спостерігайте за битвами ! Приходьте та вболівайте за українські команди! Приходьте , щоб дізнатися , хто ж все-таки буде представляти країну на World Cyber Games 2013 !

Також буде організована пряма трансляція з участю наших коментаторів Тауфіка Хидрі aka tafa та Олексія Стрельцова aka Dead_Angel .

Спеціально для вболівальників 26 жовтня, в 14:00 за місцевим часом , буде організований телеміст , в рамках якого відбудеться шоу- матч за участю фаворитів білоруського та українського фіналів WCG 2013 - pAnic і Team Dignitas .

LAN -фінал пройде в «Київ Кіберспорт Арені » за адресою : м. Київ , вул. В. Гетьмана , д. 13 .

Вхід вільний .

    
Початок ігор 26 жовтня - о 14:00 за місцевим часом.
    
27 жовтня ігри розпочнуться о 11:30 за місцевим часом.

Проект World of Tanks буде представлений в якості офіційної дисципліни на найбільшому міжнародному чемпіонаті World Cyber Games 2013 ( WCG ) , який пройде з 28 листопада по 1 грудня в китайському місті Куншан .

У 2012 році відбувся дебют World of Tanks на одному з найпрестижніших киберспортівних подій року. Цей дебют став можливий завдяки великій кількості успішно проведених танкових турнірів у всіх регіонах планети , формат яких дозволив вивести танкові баталії на світовий рівень.

WCG - це свого роду Олімпійські ігри для киберспортівних дисциплін . Ініціатором проведення World Cyber Games виступила Південна Корея , що організувала в жовтні 2000 року в Сеулі перший чемпіонат , який був підтриманий найбільшими світовими IT- компаніями і урядом Південної Кореї. Успіх даного турніру поклав початок щорічному проведенню WCG . У змаганнях щорічно беруть участь близько 700 киберспортсменов з 70 країн світу .


джерело: worldoftanks
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»