Офiцiйний сайт WOT

Друга кампанія. 10.11.2013


                                            

 

   11 листопада з 7:50 (МСК ) до 10:15 ( МСК) карта Другий кампанії буде закрита для користувачів у зв'язку з роботами по запуску кампанії.

1 . Загальний регламент першого етапу Другої кампанії на Глобальній карті

1.1 . Перший етап Другий кампанії на Глобальній карті називається «Епоха революцій » і проходить з 11 до 24 листопада включно.

1.2 . Бої першого етапу проходять на техніці до 6 -го рівня включно.

1.3 . З 10 листопада до 11 листопада карта кампанії буде недоступна для користувачів у зв'язку з технічними роботами по запуску Другої кампанії. У ході робіт карта буде повністю « очищена » :

    
Усі дії, вчинені гравцями , скасовуються.
    
Заколоти і розграбування відключаються .
    
Прибутковість розграбованих провінцій відновлюється.
    
Всі фішки , що знаходилися на мапі Кампанії , стають доступними для здійснення першого ходу в рамках етапу «Епоха революцій ».

Зверніть увагу ! Упродовж усієї Другої кампанії відключена « заморозка » техніки , знищеної в бою.

1.4 . З 11 листопада до 12 листопада активний режим « Переділ світу » :

    
Всі провінції стають доступними для висадки.
    
Власником провінцій Мінська область , Ленінградська область , Іль -де -Франс призначається клан Варгейминг.net .
    
Розвідка та контррозвідка включені.
    
Заколоти і розграбування відключені.
    
Максимальна кількість заявок на участь у висадці в рамках « Переділу світу » - 32 .
    
Якщо фінальний бій турніру за висадку закінчується внічию , то провінція переходить у володіння атакував клану.

1.5 . Якщо клан в ході « Переділу світу » захопив хоча б одну провінцію , то всі гравці , які складаються в цьому клані на момент закінчення першого етапу Другої кампанії , отримають по 5000 Очок слави незалежно від кількості захоплених провінцій.

1.6 . « Переділ світу » закінчується 12 листопада. Після цього набирають чинності правила етапу « Епоха революцій » :

    
Включаються заколоти і розграбування .
    
Різко підвищується ймовірність заколоту для всіх провінцій.
    
Включені розвідка і контррозвідка .
    
Максимальна кількість заявок на участь у висадці - 64.

1.7 . Протягом Другої кампанії клан в будь-який момент може зробити перехід між Глобальними картами або піти з карти взагалі. При цьому клан втрачає всі свої володіння на карті, яку покидає.

1.8 . Якщо клан пішов з карти в ході першого етапу Другої кампанії , то він також втрачає все Окуляри перемоги , отримані в результаті володіння провінцією з розрахунку по 42 очки за кожен хід.

1.9 . Після відходу всі фішки клану , а також Ставка знімаються з карти і переводяться в Резерв . Зняті з карти фішки і Ставка стають доступними через 24 години. Знаходяться в Резерві доступні фішки можна виставити на будь-яку Глобальну карту на наступному ходу після зняття.

 

                                   

 

    2 . Завдання першого етапу Другої кампанії

2.1 . Основне завдання етапу - боротьба за провінції в умовах різко збільшеною ймовірності виникнення заколоту :

    
Кожна провінція в ході першого етапу Другої кампанії приносить клану - власнику 42 очки перемоги на кожному ходу ( 1008 Очок перемоги на добу).
    
При перемозі у заколоті або турнірі за висадку клан отримує по 42 очки перемоги за кожен хід , протягом якого попередній власник утримував дану провінцію під контролем. (Приклад: якщо в результаті заколоту або турніру за висадку клан здобув перемогу над супротивником , які володіли провінцією 10 ходів , то він отримує 420 Очок перемоги).

Зверніть увагу ! Дане правило діє тільки для заколотів і турнірів за висадку . Якщо клан відвоював провінцію в звичайному бою , то Окуляри перемоги минулого власника до нього не переходять , а нарахування йде за звичайним принципом: 42 очка за хід.

    
Клан , що втратив будь-яку провінцію в результаті будь-якого бою , а також в результаті добровільного відходу з карти Другої кампанії , втрачає Окуляри перемоги з розрахунку 42 за кожен хід , протягом якого він володів даною територією . (Приклад: якщо у клану відвоювали провінцію , якою він володів протягом 24 ходів , то клан втрачає 1008 Очок перемоги).

2.2 . Додаткові завдання першого етапу Другої кампанії :

    
«Захист ». Придушити заколот на своїй території ( виграти фінальну сутичку ) . Бонус до окулярів слави отримають всі гравці , які брали участь у даному битві.
    
« Атака ». Взявши участь у заколоті , здобути перемогу над власником провінції ( виграти фінальний бій). Бонус до окулярів слави отримають всі гравці , які брали участь у даному битві.

Всі підвищувальні коефіцієнти до окулярів слави першого етапу перераховані у розділі 3 даного регламенту.

2.3 . Спеціальне завдання першого етапу Другої кампанії :

    
Витіснити клан Варгейминг.net з провінцій , що знаходяться під його контролем.

2.4 . З першого етапу і до кінця Другої кампанії гравцям доступні для виконання висадочні завдання. З повним списком і правилами виконання таких завдань ви можете ознайомитися в загальному регламенті Другий кампанії.

3 . Підвищувальні коефіцієнти Очок слави для першого етапу Другої кампанії

3.1 . Базова кількість Очок слави , яке гравці отримують в ході Другої кампанії , дорівнює сумі досвіду учасників бою , поділеній на 15. Досвід зараховується без урахування преміум аккаунта і бонусів за акції .

3.2 . Клан , який бере участь у заколоті або висадці , отримує базову кількість Очок слави за кожен бій , крім фінального (бою з власником ) .

3.3 . Всі підвищувальні коефіцієнти , які діють в ході першого етапу , наведено в таблиці нижче. Підсумкове кількість Очок слави розраховується після застосування всіх коефіцієнтів . Якщо виконано кілька умов , коефіцієнти сумуються.
Виконане умова Збільшення базового кількості Очок слави
Участь у боях першого етапу Другої кампанії. х1 , 5
Участь в бою за провінцію (крім ситуації , обумовленої в пункті 3.2) х5
Участь у фінальному бою заколоту або турніру за висадку ( битва з власником ) х5
Участь в бою , в результаті якого була виконана додаткова завдання « Атака » +10 %
Участь в бою , в результаті якого була виконана додаткова завдання « Захист» +10 %
Завоювання кланом I місця в першому етапі Другої кампанії

х3
Застосовується до всіх очками слави , які зароблені в ході першого етапу . Необхідно входити до складу клану на момент закінчення етапу
Завоювання кланом II місця в першому етапі Другої кампанії

х2
Застосовується до всіх очками слави , які зароблені в ході першого етапу . Необхідно входити до складу клану на момент закінчення етапу
Завоювання кланом III місця в першому етапі Другої кампанії

х1 , 5
Застосовується до всіх очками слави , які зароблені в ході першого етапу . Необхідно входити до складу клану на момент закінчення етапу

 

4 . Медалі та пам'ятні знаки першого етапу Другої кампанії

4.1 . Нагорода переможця етапу :

Медаль « Творець імперії». Нагороджуються гравці клану , який отримав найбільшу кількість Очок перемоги в ході першого етапу Другої кампанії і став його переможцем. Для отримання медалі необхідно бути в складі клану - переможця на момент закінчення першого етапу .

Медаль « Творець імперії »

4.2 . Інші нагороди першого етапу Другої кампанії :

Пам'ятний знак «Перший крок». Нагороджуються всі гравці клану , якому вдалося висадитися на Глобальну карту в ході « Переділу світу ».

Пам'ятний знак «Лицар революції ». Нагороджуються всі гравці кланів , які мають до моменту завершення першого етапу хоча б одне Очко перемоги .

Медаль « Поміщик ». Нагороджуються всі гравці клану , який набрав максимальну кількість очок перемоги з усіх своїх провінцій протягом першого етапу . Зверніть увагу: ця медаль вручається за володіння територією , а не за поразку , нанесене попереднім власникам , і відбиті у них Окуляри перемоги .

Медаль «Фермер ». Нагороджуються всі гравці клану , який набрав максимальну кількість очок перемоги з однієї провінції протягом першого етапу . Зверніть увагу: ця медаль вручається за володіння територією , а не за поразку , нанесене попередньому власнику , і відбиті у нього Окуляри перемоги .

Медаль « Летючий загін ». Нагороджуються всі гравці клану , який набрав максимальну сумарну кількість Очок перемоги , беручи участь у заколотах і висадках протягом першого етапу .

Медаль « Грабіжник ». Нагороджуються всі гравці клану , який протягом першого етапу завоював найбільшу кількість Очок перемоги в ході одного заколоту або висадки.

Медаль « Землевласник ». Нагороджуються всі гравці клану , який до моменту завершення першого етапу контролює хоча б одну провінцію.

Медаль « Let's Battle : Мінськ». Нагороджуються всі гравці клану , який витіснив клан Варгейминг.net з провінції Мінська область .

Медаль « Let's Battle : Санкт - Петербург». Нагороджуються всі гравці клану , який витіснив клан Варгейминг.net з провінції Ленінградська область .

Медаль « Let's Battle : Париж». Нагороджуються всі гравці клану , який витіснив клан Варгейминг.net з провінції Іль -де -Франс.

Для отримання будь-якої з нагород , перерахованих вище , необхідно складатися в клані , що завоював медаль , на момент закінчення першого етапу Другої кампанії.

Пам'ятний знак « Учасник першого етапу Другої кампанії». Нагороджуються всі гравці , які провели хоча б один бій на мапі Другий кампанії протягом першого етапу


джерело: worldoftanks
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»