Офiцiйний сайт WOT

Друга кампанія. Підсумки етапу «Епоха революцій» 26.11.2013


 Підсумки етапу «Епоха революцій»

Розробники вітають переможців кампанії:
 
"Танкісти!

24 листопада завершився перший етап Другої кампанії на Глобальній карті. Тривожна і неспокійна «Епоха революцій» підійшла до кінця. Команда розробників вдячна всім учасникам за величезний інтерес і активність, проявлені вами на початковому етапі кампанії.

Ми раді тому, що навіть технічні збої в перші дні етапу не злякали наших гравців. Спасибі вам за терпіння і розуміння. Ми робимо все можливе, щоб виключити подібні проблеми надалі."

 

                          

 

   А зараз ми хочемо привітати переможців та оголосити список кланів , які завоювали унікальні медалі першого етапу Другої кампанії.

Медаллю « Творець імперії» нагороджуються всі гравці клану S_O_R , який набрав 94794 очки перемоги в першому етапі Другої кампанії на Глобальній карті . Згідно з регламентом , кількість Очок слави , набраних гравцями клану в боях першого етапу , збільшується в три рази.


Друге місце в першому етапі зайняв клан RATTE , який набрав 80556 Очок перемоги . Всі Окуляри слави , набрані гравцями клану , збільшуються в два рази. Бажаємо всім бійцям [ RATTE ] RATTE удачі в майбутніх битвах .

Третє місце за підсумками першого етапу належить клану  PAF0S . Бійці цього клану поклали до своєї скарбнички 73416 Очок перемоги , а Очки слави , набрані ними , збільшуються в 1,5 рази. Ми вітаємо призерів і бажаємо їм нових подвигів в майбутніх етапах .

Медаллю « Let's Battle : Мінськ» нагороджується клан Psihi_BY , витіснив клан Варгейминг.net з провінції Мінська область .


Медаллю « Let's Battle : Париж » нагороджується клан [ CHECK ] The CHECK , витіснив клан Варгейминг.net з провінції Іль- де- Франс.


У день « Переділу світу » клану Варгейминг.net вдалося відстояти провінцію Ленінградська область . Медаллю « Let's Battle : Санкт- Петербург» нагороджується клан [ RATTE ] RATTE , який захопив цю провінцію в другий день першого етапу .

Медаллю « Поміщик » нагороджується клан [ CWOT ] Сraftsmen of War , який набрав найбільшу кількість очок перемоги ( 60816 ) за володіння всіма своїми провінціями в ході першого етапу Другої кампанії.


Медаллю « Грабіжник » нагороджується клан [B - SKY ] BurnedSky , що завоював найбільшу кількість Очок перемоги в ході одного заколоту або висадки в ході першого етапу Другої кампанії.


Медаллю « Летючий загін » нагороджуються всі гравці клану [ S_O_R ] S_O_R , який набрав найбільшу кількість очок перемоги в заколотах і висадках в ході першого етапу Другої кампанії.


Медаллю «Фермер » нагороджуються клани , які набрали найбільшу кількість очок перемоги за володіння однією провінцією в ході першого етапу Другої кампанії.

Список володарів нагороди :


Медаль « Землевласник ». Вручається всім кланам , які на момент закінчення першого етапу Другої кампанії контролювали хоча б одну провінцію.

Список володарів нагороди :

Медаль « Землевласник »

Медаль «Лицар революції». Вручається всім кланам , які на момент закінчення першого етапу Другої кампанії завоювали хоча б одне Очко перемоги .

Список володарів нагороди :

Медаль «Лицар революції »

Медаль «Перший крок». Вручається всім кланам , яким вдалося висадитися на Глобальну карту в ході « Переділу світу ».

Список володарів нагороди :

Медаль «Перший крок »

Зверніть увагу ! Для отримання будь-якої з нагород , перерахованих вище , необхідно складатися в клані , що завоював медаль , на момент закінчення першого етапу Другої кампанії.

Медаллю « Учасник першого етапу Другої кампанії» нагороджуються всі гравці , які провели хоча б один бій на карті Другий кампанії в ході першого етапу .

Пам'ятний знак « Учасник першого етапу Другої кампанії»

Медалі та Очки слави переможцям та призерам етапу будуть нараховані найближчим часом.

Ми ще раз вітаємо переможців , володарів медалей і дякуємо всім, хто брав участь у першому етапі.

Вперед, до нових перемог !


джерело: worldoftanks
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»