Офiцiйний сайт WOT

Продовжується набір в закритий альфа-тест 06.12.2013


  Продовжується набір в закрите альфа -тестування World of Tanks : Generals - безкоштовної карткової онлайн -ігри , присвяченій боям Другої світової війни.

У World of Tanks : Generals ви зможете виступити в ролі командувача змішаним військовим підрозділом . У вашому підпорядкуванні виявляться танки , піхота , артилерія і різні допоміжні загони , представлені у вигляді окремих колекційних карт. Як і в інших іграх цього жанру , ви самі зможете формувати свою колоду , виходячи з обраної стратегії гри і особистих переваг . Грамотний розподіл сил на полі бою і вивірена тактика допоможуть вам здобути перемогу.

Отримати більш детальну інформацію про гру , а також ознайомитися із зовнішнім виглядом деяких ігрових карт можна на офіційному сайті World of Tanks : Generals . Крім того , на нашому форумі відкрито спеціальний розділ, присвячений даному проекту .

 

                 

 

  Зверніть увагу : для подачі заявки вам слід авторизуватися на офіційному порталі World of Tanks .

У разі позитивного рішення за вашою заявкою ви отримаєте лист з підтвердженням зарахування вас до лав учасників закритого альфа -тесту та інструкцією . Після цього ви зможете увійти в гру , вибравши розділ « Генерали » на головній сторінці офіційного порталу World of Tanks .

Для подачі анкети і подальшої гри в World of Tanks : Generals ( у разі зарахування вас до лав учасників альфа- тесту) використовуйте , будь ласка , тільки інтернет -браузери Google Chrome і Mozilla Firefox останніх версій.

 

                                                                           подати заявку


джерело: worldoftanks
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»