Офiцiйний сайт WOT

Єдиний вільний досвід для танків і літаків 12.12.2013


  12 грудня з 3:00 (МСК ) до 6:00 (МСК) ігрові сервери World of Tanks були недоступні в зв'язку з роботами по об'єднанню вільного досвіду на літаковому і танковому акаунтах .
Зверніть увагу : Ви можете знайти всю інформацію про проведені або запланованих технічних роботах на проектах компанії Варгейминг на сайті Центру підтримки користувачів.

З 12 грудня вільний досвід World of Tanks і World of Warplanes став єдиним для обох ігор . Це нововведення разом із загальним преміум аккаунтом і ігровим золотом сформувало єдиний аккаунт Варгейминг.net , завдяки якому танкісти і пілоти (а в майбутньому і моряки ) отримали єдиний зручний сервіс в рамках військової трилогії.

 

                                   

 

  Зверніть увагу : кількість єдиного вільного досвіду підсумовується з World of Tanks і World of Warplanes . Так , наприклад , якщо в танкових боях ви заробили 2500 одиниць вільного досвіду , а в літакових - 3000 , то сумарно ви отримаєте 5500 вільного досвіду для обох ігор .

Поява загального вільного досвіду відкриває нові можливості перед усіма шанувальниками ігор від компанії Варгейминг .

Що таке вільний досвід і для чого він потрібен ?

Вільний досвід заробляється в боях World of Tanks і World of Warplanes , однак він не прив'язаний до певного танку або літаку , і його можна використовувати для дослідження будь-якої техніки і модулів в обох іграх .

Після бою на кожному танку або літаку 5 % досвіду , отриманого гравцем , переводиться в вільний . При цьому весь досвід , зароблений на елітній і преміум техніці , можна перевести у вільний за золото.

Наявність необхідної кількості вільного досвіду дозволить дослідити і розвивати техніку як в World of Tanks , так і в World of Warplanes , а в подальшому - і в World of Warships . Завдяки вільному досвіду можна відразу довести будь-яку машину до топової комплектації і в першому ж бою випробувати її з максимальними характеристиками.

Протягом деякого часу після завершення технічних робіт 12 грудня о клієнті World of Tanks може відображатися не вся сума єдиного вільного досвіду , поки не завершиться синхронізація танкових і літакових акаунтів. В клієнті World of Warplanes сума буде з самого початку відображатися вірно.
Які переваги дає єдиний вільний досвід?

Відтепер вільний досвід , який ви отримуєте в World of Tanks , можна використовувати в World of Warplanes і навпаки. Кожен танкіст або пілот може отримати подвоєний досвід за першу перемогу в день як на танках , так і на літаках , а потім використовувати весь накопичений досвід в будь-якій грі за своїм вибором .

Ще більше досвіду можна заробити в ході регулярних танкових і літакових акцій , під час яких пропонується триразовий або навіть п'ятикратний досвід для всієї техніки або окремих бойових машин. Так , наприклад , показавши відмінні бойові результати в небі під час акції на World of Warplanes , накопичений вільний досвід можна витратити на дослідження заповітної машини в World of Tanks .

 

                                  

 

  Корисні поради
Рада 1

Вільний досвід , який гравці отримують в повітряних і танкових баталіях , став загальним для обох ігор . Наприклад , ви заробили 10 000 одиниць вільного досвіду в World of Tanks , а потім зайшли в World of Warplanes і весь його без залишку витратили на дослідження авіатехніки. Тепер у вас нуль одиниць вільного досвіду як на літаковому , так і на танковому обліковому записі. Уважно стежте за тим , яка кількість досвіду і в якій грі ви витрачаєте на дослідження модулів або техніки.

Кількість вільного досвіду , яке ви побачите в ангарі World of Tanks , завжди буде збігатися з аналогічним числом в ангарі World of Warplanes .
Рада 2

У багатьох гравців World of Tanks є чималі запаси вільного досвіду , який вони можуть використовувати для моментального вивчення літаків 10 -го рівня. Однак слід пам'ятати , що топова техніка не замінить майстерність, яка відточується в численних боях. До того ж , чим вище рівень літака , тим більшого мистецтва в управлінні він вимагає .

Не поспішайте . Почніть з простого. Біплани «пісочного » рівнів гідні вашої уваги не менше , ніж реактивні «десятки». За кожним з них - легендарна історія , до якої ви можете доторкнутися , а разом з цим і довести свою перевагу будь-якому супротивникові , і отримати масу задоволення. Сила - не в рівні техніки , а в майстерності і досвіді того , хто нею керує.


джерело: worldoftanks
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»