Офiцiйний сайт WOT

Ласкаво просимо до розділу брендованої продукції! 23.12.2013


  Шановні гравці!

На потрале World of Tanks відкрився новий розділ - «Брендированная продукція World of Tanks». Тут ви можете ознайомитися з сувенірною продукцією, присвяченій улюбленій грі, а також дізнатися, де ці товари можна придбати. Ми намагаємося представити всю інформацію в найбільш зручній для вас формі, тому розділ з часом може видозмінюватися і оновлюватися.

 

                     

 

  У каталозі розділу ви знайдете безліч цікавих подарунків на всі випадки життя як для себе, так і для своїх друзів, колег по роботі, товаришів по World of Tanks. Зігріватися чаєм з «танкової» гуртки, вести свій танк до перемоги фірмової комп'ютерною мишкою, контролювати час за допомогою брендованих годин або розширювати кругозір за читанням літератури про військову техніку - які б радості життя ні були близькі саме вам, ласкаво просимо в наш каталог!


джерело: worldoftanks
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»