Офiцiйний сайт WOT

Мистецтво війни: японські танки 30.12.2013


  Команда World of Tanks повідомляє про початок масштабної акції, приуроченої до виходу в грі японського дерева розвитку техніки.
Особливості акції «Мистецтво війни: японські танки»:

     Головний приз акції - 15 років єдиного преміум аккаунта. Детальніше про єдиний преміум акаунті ви можете дізнатися тут.
     Переможці в кожній категорії техніки отримають ігрове золото.
     Всі учасники акції, які посядуть призові місця, будуть нагороджені преміум технікою.

 

                            

 

  Для участі в акції боріться в випадкових боях в період з 20 грудня 13:00 (МСК) по 20 січня 3:59 (МСК) і покажіть свою майстерність володіння японськими кредитними танками. Гравці , які набрали максимальну кількість досвіду за один бій , будуть нагороджені спеціальними призами від компанії Варгейминг .

Зверніть увагу : підсумки підбиватимуться не по сумі досвіду за всі бої для одного танка , а по самому результативному бою з точки зору отриманого бойового досвіду для кожної з беруть участь в акції категорії машин.
Важлива інформація:

    
Збір результатів буде проводитися в автоматичному режимі.
    
При підрахунку результатів враховуватися будуть всі бої , проведені з 20 грудня 13:00 (МСК) до 20 січня 3:59 (МСК) на техніці , що бере участь в акції.
    
Досвід , отриманий за бій , буде врахований незалежно від того , включена прискорена прокачування екіпажу для елітної техніки чи ні.
    
Результати боїв зараховуватимуться без урахування бонусів до досвіду (від преміум аккаунта , подвоєного досвіду за першу перемогу в день , додаткового досвіду за отримання медалей під час акцій і т. п.). Побачити свій досвід без урахування бонусів за підсумками бою можна в меню «Результати бою» > « Командний результат » / « Докладний звіт ».

    
В акції будуть враховуватися тільки результати випадкових боїв. Результати командних , ротних , кланових і турнірних боїв не включаються в автоматичний процес визначення переможців.
    
Акція розрахована тільки на битви за участю випадкових союзників і супротивників ( товариші по взводу допускаються до участі в якості союзників) . У разі виявлення ситуацій , коли гравець або гравці навмисно створюють у випадкових боях умови, що дозволяють гарантовано отримати багато досвіду на бойовій машині ( « договірні бої» ) , результати цього гравця або групи гравців будуть анульовані для всіх машин , що беруть участь в акції , незалежно від того , на якій машині або машинах гравці брали участь в « договірному бою».
    
При визначенні переможців у розрахунок приймається техніка , на якій гравець провів бій , а також його результат. Це означає , що , якщо один гравець покаже два кращих результати в одній категорії на різних машинах , він може зайняти кілька призових місць в даній категорії.

У залік йдуть результати тих взводних боїв , в яких техніка гравця не відстає від техніки совзводних більш ніж на 2 рівня. Наприклад , результат гравця на середньому танку V рівня Type 3 Chi - Nu , що грає у взводі з середнім танком IX рівня Т- 54 , не враховуватиметься при підведенні підсумків акції. При цьому результат гравця на середньому танку V рівня Type 3 Chi - Nu , що грає у взводі з середнім танком VII рівня А - 44 , враховуватися буде .

Якщо ви помітили спроби проведення договірних боїв , ви можете повідомити про це в Центр підтримки користувачів.

Всі беруть участь в акції машини розбиті на категорії за рівнями . Перші 250 гравців у кожній категорії отримають в нагороду ігрове золото. При цьому величина нагороди залежить від рівня бойової машини


джерело: worldoftanks
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»