Офiцiйний сайт WOT

Акція «Прорив блокади Ленінграда» 17.01.2014


З 19 січня 4:00 (МСК) по 20 січня 4:00 (МСК) в World of Tanks пройде історична акція, присвячена прориву блокади Ленінграда в 1943 році. Під час акції вас чекає:
У два рази більше досвіду за всі перемоги і поразки у випадкових боях.

 

                         

 

   Бойова завдання «Ресурси для прориву»
мета

Потрапити в топ -3 або в топ- 10 своєї команди за отриманим за бій досвіду , беручи участь у випадкових боях.
нагорода

    
На 30 % більше кредитів за бій у разі попадання в топ- 10 своєї команди по отриманому досвіду .
    
На 40 % більше кредитів за бій у разі попадання в топ- 3 своєї команди по отриманому досвіду .

Важливо ! Нагорода підсумовується : якщо гравець потрапляє в топ- 3 своєї команди за отриманим за бій досвіду , він автоматично потрапляє і в топ- 10 . Таким чином , нагорода складе на 70 % більше кредитів за бій ( 40 % + 30 %).
обмеження

Завдання можна виконувати необмежену кількість разів.

Важливо ! Виконання бойового завдання не залежить від результату бою
Крім того , з 17 січня 10:00 (МСК) по 20 січня 9:30 (МСК) вас чекають знижки на деякі машини , а також інші ігрові активності :

 
Знижка 50 % на покупку наступної техніки :
Т- 34
СУ- 76
Pz.Kpfw . III
Marder II
Знижка 30 % на покупку наступної техніки :

КВ-1С
Tiger I
 
Знижка 50 % на покупку преміум танка Матильда IV як у внутрішньоігровому , так і в Преміум магазині.
 
Знижка 50 % на спорядження ( Аптечки , Ремкомплекти , Вогнегасники і т. д.).
 
Знижка 50 % на преміум спорядження ( Великі аптечки , Великі ремкомплекти і т. д.) при купівлі за ігрове золото і кредити .
 
Бойова завдання «Герої прориву»
мета

Знищити 25 , 50 або 100 супротивників за весь час дії акції , беручи участь у випадкових боях
Нагорода 25 знищених супротивників :

    
3 Великих ремкомплекта ;
    
3 Великі аптечки ;
    
3 Автоматичних вогнегасника.

50 знищених супротивників :

    
5 Великих ремкомплектов ;
    
5 Великих аптечок ;
    
5 Автоматичних вогнегасників .

100 знищених супротивників :

     
Посилені приводи наводки

Обмеження Один раз для кожного ігрового аккаунта
Зверніть увагу Нагорода підсумовується . Так , 100 знищених супротивників принесуть 8 Великих ремкомплектов , 8 Великих аптечок , 8 Автоматичних вогнегасників + Посилені приводи наводки

Удачи на полях битв!
Прорив блокади Ленінграда. історична довідка

8 вересня 1941 війська гітлерівської Німеччини захопили Шліссельбург . Почалася блокада Ленінграда - напевно , найбільш жахлива випробування в історії цього міста. Безперервні бомбування , артилерійські обстріли , хвороби і голод погубили сотні тисяч людей.

Спроби прорвати блокаду робилися неодноразово , але успішну операцію з деблокування Ленінграда вдалося провести тільки в 1943 році. Вона носила кодову назву «Іскра». Участь у прориві брали сили Ленінградського і Волховського фронтів при артилерійської підтримки кораблів Балтійського флоту і Ладожской флотилії.

Операція почалася 12 січня 1943 року у 9:30 ранку. У 11:50 війська Червоної армії приступили до форсування Неви. На центральній ділянці фронту в перший день вдалося захопити плацдарм 6 кілометрів завширшки і 3 в глибину. На флангах бойові дії були менш успішні: підрозділи Червоної армії або не могли переправитися через Неву , або грузли в опорі на передньому краї оборони противника. До 13 січня радянські бійці вийшли до Синявино. Німецький гарнізон в Шліссельбурзі опинився в критичному положенні , але гітлерівці продовжували утримувати місто . На південному краю фронту РККА кинула в бій додаткові резерви .

Вранці 18 січня війська Ленінградського і Волховського фронтів розділяло всього кілька кілометрів. Гітлерівці почали відступати на південь . Протягом дня Червона армія остаточно звільнила Шліссельбург , відбила контратаку в районі Робочого селища № 5 , взяла населений пункт Липки . Війська фронтів з'єдналися біля Ладозького озера , створивши коридор шириною від 8 до 11 кілометрів. Блокада Ленінграда була прорвана . Всього за 17 наступних днів по берегу проклали автомобільну і залізну дороги і відновили нормальне постачання понівеченого міста


джерело: worldoftanks
ВгоруВгору

:: ВСI НОВИНИ ::Другий загальний тест оновлення 0.9.5

Шановні гравці!

В рамках загального тесту став доступний спеціальний клієнт World of Tanks версії 0.9.5_test2, який призначений тільки для гри на тестовому сервері.

Що нового у версії 0.9.5?

Особисті бойові завдання - нові завдання, за виконання яких гравці зможуть отримувати різні нагороди аж до унікальних високорівневих танків. Основні відмінності від існуючих бойових завдань - безстроковість виконання і можливість вибрати, яку саме задачу виконувати.
Нова британська техніка: танки і ПТ-САУ *.
Три нових карти: «Міттенгард», «Загублене Місто», «Зимовий Руінберг»